IKARIKAR http://www.ikar.sk

Dievčatko, môj vták ovláda karate (Ján Mrva)5.11.2013
 

4
 počet hodnotení: 12
prečítané 497, Komentáre 26

 

         Páni! Je u mňa v byte a sedí na mojom gauči. Má úžasné telo, krásne dlhé nohy a pevné, veľké kozy. Keď som ju pred hodinou zbadal v bare, vták mi skoro roztrhol gate. To rozhodlo, že ju stoj čo stoj musím zbaliť a podarilo sa mi to. Dokonca to nebolo až tak zložité. Napokon, aj kamoši mi vravia, že zvediem každú babu, na ktorú pozriem. Videl som jej na očiach, že to chce, že sa v nej ukrýva štetka. Paráda. Dnes si konečne po dlhých mesiacoch celibátu zašukám.
         Usmejem sa. Nemôžem na ňu predsa ísť tak rýchlo, holubička by sa mohla vyľakať. Otvorím fľašu dobrého vína a trošku ju pripijem, to nebude na škodu. Vezmem dva poháre a nalievam do nich po dve deci. Zoberiem ich do rúk a pomaly prichádzam bližšie. Sledujem, ako si olizla pery a vták sa mi opäť derie cez boxerky. Pokladám poháre na stôl, no ona si nečakane prehodila nohu cez nohu, nechtiac...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kenji9.11.2013
 

Ahoj,
prebieham názvy príspevkov a udrelo mi do očí tvoje meno a vravím si, pozor pozor veď to napísala nejaká babenka, nie Johno. Tak som to otvoril a hovorím si, aha nejaká literárna dissovačka :D

Dobré, vtipné, dokonca sa dalo ešte pritvrdiť, nie v jazyku ale v tej mužskej jednoduchosti :D
Záverečná veta - ...počujem niečo ako...
tá zabila :D

Čo sa týka nejakého literárneho dna a podobne tak to by som neriešil, je to obyčajná oddychovka, navyše krátka ani o čas to neokradne.
Keby písali všetci len vážne témy, tak by čítalo len veľmi málo ľudí.

Johno na 8. november :D
Veľa zdaru

Ján Mrva12.11.2013
 

Hej :) Nie každý to pochopil, že šlo o recesiu :)

adam6.11.2013
 

tak toto isto nie, ani nie ako dobrý úlet, ani ako nie je každý deň nedeľa...Nevadila mi periodicita slova vták, pri každom dotyku onoho slova boxeriek a tak, ale akosi mi nešlo dokopy viac vecí. Casanova,ktorý si zašukal po mesiacoch celibátu, napriek tomu, že jeho povestné francúzske bozky sú naozaj povestné a bohaté skúsenosti, ktoré vedia, že ženy po predohre netúžia... hm, tento chvíľkový úlet by som nenazval satirou a už vôbec nie mužským pohľadom na poviedku od K. Ježovičovej, jej pohľad nebol aspoň napísaný štýlom vstal som, pretrel som si oči, obul som si topánky,umyl som si zuby, odkrojil som si chleba, uvaril som si kávu a potom som sa stratil v tom, čo som chcel povedať...ehm,a hej,ak by niekto namietal, považujem sa za bežne mladého človeka, ktorý však... veľa šťastia...

Ján Mrva6.11.2013
 

Upokoj sa, nadýchni sa a zrozumiteľne napíš, čo si tým chcel povedať. Nebodaj ťa to urazilo? Alebo nechápeš vtipom? Nenapadlo ti, že som to všetko písal zámerne takýmto spôsobom?

ajp10.11.2013
 

myslím, že som sa vyjadril dosť jasne, môžem aj vulgárne, ak je za potreby kopnúť do pochopenia...nabudúce teda radšej tie dychové cvičenia namiesto prvoplánového písania...

Ján Mrva10.11.2013
 

Sorry, ale začínaš mi pripomínať bubinostara.

Adhara5.11.2013
 

Haha, tak táto dvojica poviedok je teda poriadny úlet. :-D

Mária Blšáková5.11.2013
 

Ako popísať smiech, ktorý sa ozíva po našej poloprázdnej, čerstvo vymaľovanej obývačke? :)
Napadol mi jeden veľmi výstižný vtip.
Dvaja - on a ona ležia po milovaní v posteli. Obaja mlčia. On upiera pohľad kamsi hore a ona rozmýšľa.
- Určite sa mu to nepáčilo, keď je taký zadumaný a mlčí. Určite si všimol, že som pribrala. Isto ho to somnou už nebaví. Nudí sa somnou. Asi ma už nemiluje. Ježiši, čo si len počnem\"
- On rozmýšľa... Tam na plafóne sedí mucha. Ako to, že sa nezdrbe?

Pobavili ste ma decká.
*****

Ján Mrva5.11.2013
 

Úplne spontánny nápad a toto z toho vyšlo :P Som rád, že pobavilo. :D

Eny5.11.2013
 

Že ha ha ha ha, zabité v poslednej dobe sa to tu plní erotikou, aby nas odtialto nevyhnali. Dúfam, že tým neporušujeme pravidlá.

dotyčná osoba5.11.2013
 

nejako sa to tu množí ukážkami bojového umenia :D
ale tak..prečo nie? :)

DARK5.11.2013
 

Deti, deti, nápad je to dobrý, len nie som si istá, či do tejto relácie :-(

Ján Mrva5.11.2013
 

Neplaš sa, je to v pohode :) Možno ti popri čítaní zružoveli líčka, ale o to predsa šlo :P

DARK5.11.2013
 

Pupence mi na ne naskákali, keby len ružeň(ec)! :)).
Vulgarita do literatúry nepatrí, a toto teda je poriadna, chalani, to sa na mňa nemôžete hnevať. Nemám rada lascivitu, obscénnosť, naozaj nie. V časákoch na to určených je to v norme. Ale tu asi nie. Moje literárne krédo je: len nekreatívny autor sa opiera o najnižšie pudy, zanáša do písmeniek frivolnosť, lebo skutočný umelec sa o ňu opierať nemusí. Je to umenie, napísať dobre podobnú scénu, a ja som sa s tým takmer nestretla. Lebo toto umenie ovláda... málokto? Slabé slovo, radšej napíšem takmer nik. Ak je podobná scénka súčasťou veľkého celku, tak tam sa aspoň ako-tak stratí, ale ak je dominantou... u mňa mínus bodov.
Ale nič si zo mňa, chalani, nerobte, keď sa stretneme, povieme si tie najlaškovnejšie ftipy, len do literatúry ich pchať a navyše nevyumelkovane stvárniť, nenaznačiť ale vyjadriť pomocou bežných nechutných prirovnaní či priam učebnicových pomenovaní - mi pripadá degradovanie literatúry. Autora nevynímajúc.

Mia13.10.2014
 

A kam inam, ak už ani sem nie..? Byť sám sebou v prítomnom pocite..nechať ho slobodne prehovoriť nahlas, bez falošných očakávaní a obmedzujúcich nárokov :) ja som si to užila.. :)

Ján Mrva5.11.2013
 

Dark, toto nieje umelecká literatúra. Toto som napísal ako výplod mysle nadržaného povrchného chlapa, srandu, Kristínkinu poviedku z opačného phľadu. Recesia, nič viac.

DARK6.11.2013
 

Však to je jasné, že sa nejedná o nič umelecké. Ale správne si to pomenoval: recesia. A jej význam nie je len vo frajerine či žarte, ale aj postih, ústup, úpadok. .-(

Kristína Ježovičová5.11.2013
 

Dark, pripadám ti ako chalan? Sex do literatúry patrí (občas aj vulgárnosť). Autori píšu i o bežných ľuďoch, ktorí to aj robia (nielen o svätcoch). Ja napríklad nemám rada tabuizovanie. A čo? Možno nás oboch nominujú na Bad sex awards. Janči, kto vyhrá? Keď nie LC tak aspoň toto. Laureát spolu s trofejou získava fľašu šampanské a nejaké nohy... nevytrhne to z biedy, ale poteší.
Som si vedomá, že moja poviedka, či ako to nazvať nie je zrovna vrchol umeleckosti. Skôr išlo o pobavenie. A rovnako som si vedomá toho, že nie všetkým sa to musí páčiť... Veď to už by bolo čo, keby sa nám všetkým páčilo to isté. Veľa zdaru Dark. Chýbala si mi tu. A myslím to úprimne:D

DARK6.11.2013
 

Kristínka, každému je jasné, žiadne tabu sa nekoná ani keď by ste svoje príspevky nevložili, ale prečo si literatúrychtivý čitateľ musí prečítať takéto lascívnosti? Je odpadu na MT málo? Pýtam sa, priam kričím, je tu toho odpadu málo?!?! Prečo prikladať? Veď to estetické a vkusné sa ledva spod marasu vyhrabáva, musí sa dolovať, a potom prídu vaše príspevky... a pritom vy už viete, čo by sa tu malo produkovať, podporovať a čo potláčať. Ach, ach! Tu nie sme pri pivku v nižšej cenovej, kde si rozprávame pokleslé vtipy, ktoré si, mimochodom, rada vypočujem i prispejem, viem ich na stovky, sme predsa len na míle ďaleko od kútika srandičiek a neslušností.
Veď nie všetkým sa to musí páčiť, bez debaty, len... no máte to za potreby? Chalani, chalani :), polepšite sa!
Aspoň že som ti chýbala, keď už sa tu objavujem veľmi sporadicky :)) Ď.

Eny5.11.2013
 

Dark, ja som tu síce krátko, ale toto sa mi napríklad páčilo a som preto iná, alebo tým niekoho urážam? Nikto ti nekáže to čítať, sú ľudia ako ja, ktorým sa to páči a dobre sa na tom pobavili a sú ľudia ako ty, ktorí sa budú pohoršovať. Literatúra nie je len o textoch, ktoré sú obalené sladkými rečičkami, ale aj to tomto. My sme v prvom rade mladí ľudia, ktorí žijú vo svete, v ktorom sa rozpráva a píše o všetkom. A hlavne sa nikto z nás nespráva ako Cecilka zo Slnce seno, tým som ťa nechcela uraziť, ani nič také, ale treba si trochu uvedomiť, komu je dielo určené, a toto s určitosťou nebolo napísané pre pán božkárov.

DARK6.11.2013
 

Eny, prepáč, ale dve záležitosti ma z tvojho komentára zarážajú: ak si myslíš, že som \"pánbožkár\" (tak od tohoto mám naozaj ďaleko), tak si vôbec moje riadky nepochopila. Nebudem vysvetľovať, len skrátene: naozaj majú oni dvaja zapotreby znižovať sa k takýmto \"výkonom\"? Asi áno, odpovedala som si, keď som prečítala Johnovu odpoveď na Kristínin príspevok. Ten jej sa mi ani komentovať nechcelo, stalo sa tak iba preto, že sa Johno pridal.
A to druhé: \"Ak sa ti nepáči, tak nečítaj\", je, prepáč ešte raz, dosť prázdne. Príspevky sa vkladajú preto, aby sa čítali a autor si ho najskôr musí prečítať, aby sa vedel k nemu vyjadriť. Verím, že sa rozumieme.

matasaska5.11.2013
 

:-DDDDDDDD Macho... Klasika, počul len to, čo chcel počuť.Nemusí mať obavy, dievčatko sa s najväčšou pravdepodobnosťou nezamiluje. :-)
Kvitujem nápad.

Ján Mrva5.11.2013
 

To sú tie barové náhodné známosti. Nikdy nevieš, či stretneš skutočného milenca, alebo iba nafúkaného týpka, čo \"vie\" akurát zasunúť :P

Palo5.11.2013
 

Dobrý nápad aj prevedenie, pobavilo. Vystáva otázka \"Po čom naozaj ženy túžia\"*****

Ján Mrva5.11.2013
 

Po tomto určite nie :D

Eny5.11.2013
 

Jááj, Johnyno to si zabil :D

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ján Mrva

me250.jpg
O mne

Mám rád prírodu a nenávidím nákupné centrá i diskotéky, pretože neznášam silný hluk a davy. Nehoda mi poškodila sluch. Občas potrebujem byť sám, aby som načerpal novú energiu... Venujem sa kresbe, rád čítam knihy, sem-tam voľačo i napíšem. Dúfam, že Betelgeuse už explodovala a obraz supernovy stihne prísť k zemi ešte počas môjho života.

Takisto milujem pach benzínu a keď budem veľký, kúpim si lietadlo :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: