IKARIKAR http://www.ikar.sk

Dokonalá nedokonalosť (Bohyne už vymreli) (Ms.Me)17.4.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 234, Komentáre 0

 

Zasnežené domy lemovali dedinskú ulicu. Neóny osvetľovali takmer každý druhý dom a snažili sa nepútať na seba pozornosť. Zdalo sa, že vločky budú ďalej pokračovať a že javiskom sa im opäť stane priestor v ľudskom oku a vo vzduchu plnom nevinného ticha.
Dedinka pripomínala skôr obrázok dokonalej minulosti. Nestarnúce výskoty bolo počuť z dedinskej krčmy každú noc. Po cestách sa premávali autá, a deti si stavali snehuliakov pred bránami domov.
Dnes bolo všade ticho.

Stál za oknom a pozeral sa von. V ruke držal pohár vína a zdalo sa, akoby čakal na niečo, čo nie je možné. Hľadel kammsi do neznáma, a občas sa zdalo, hypnotizuje oblohu plnú hviezd. Možno čakal kým nejaká padne ... A možno len počítal tie miliardy svetielok ... Možno len čítal osudy a možno ...
Strhol sa. Zavŕzgali vráta na bránke a ktosi sa náhlil po pozametanom chodníku ku vchodovým dverám. Kroky neznámeho človeka boli sprevádzané rytmickým klopkaním podpätkov. Bola to žena, ktorá klopala na vchodové dvere. Podišiel k nim, napravil si košeľu a otvoril.
"Pekný večer, John."
"Aj vám krásny večer, Amanda.&...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ms.Me

56-luciole_loong-spring_fairy_averi.jpg
O mne

Blízki sú zo dňa na deň nešťastnejší a pomaly vyhasína úsmev z ich tváre. Mechanicky dokazujú lásku a necítia nič. Nesúďte ľudí podľa zlého. Každý človek je niečím výnimočný, a každý človek je bariérou. A šťastie je len pocit, ktorý trvá krátko. Len do času, kým nevyhorí posledná iskrička, a kým popol nepadne na zem.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: