IKARIKAR http://www.ikar.sk

 Dolomitské príbehy (Sya)25.11.2010
 

5
 počet hodnotení: 2
prečítané 67, Komentáre 2

 
Dolomitské príbehy

Dolomitské príbehy
 
Každé hľadanie začína šťastím začiatočníka a vždy sa končí skúškou dobyvateľa.
(Paolo Coelho: Alchymista)
 
 
Milý čitateľ,

ak si jedným z tých, ktorý s nami prežil Leto na vlastný pohon a vydal sa za Korzickým naivným dobrodružstvom, vitaj. Veríme, že obsah tejto knihy Ťa nesklame a rýchlo objasní, prečo sa stal prvou vetou nášho rozprávania práve onen citát.
Ty, kto si na našich cyklocestách nováčikom, vitaj rovnako. Za predpokladu, že na nasledujúcich stránkach niečo hľadáš, malo by Ťa postretnúť šťastie...
Z vlastnej skúsenosti dodáme, že všetci vytrvalí hľadajúci nájdu to, čo je pre nich určené. Začiatočníci potrebujú práve šťastie, lebo inak by ich púť mohla skončiť skôr, ako odhalia jej zmysel. Pokročilí musia ísť až poza priazeň náhod, aby sa presvedčili, že k cieľu vedú i lepšie ako ich dômyselne plánované cesty. Práve na vybočeniach z nich sa často skrýva to najhodnotnejšie a najkrajšie.
Túžba hľadať nové kúty sveta a nepoznané zákutia v sebe nás už tretie leto posadila do sedla bicyklov a poslala v ústrety...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alica Náhliková23.4.2011
 

Krása... :-)))

Sylvia25.4.2011
 

Ďakujem srdečne!

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Sya

O mne

Písanie a snívanie ma sprevádzajú od detstva. Rada píšem o svojom živote, zaznamenávam čriepky udalostí a svojich myšlienok a pocitov. Inšpiráciou sú mi najmä príroda, cestovanie a detský svet. S manželom sme pred pár rokmi podnikli tri dobrodružné cyklovýlety po krajinách Európy a tie sa stali témou mojich cestopisov.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: