IKARIKAR http://www.ikar.sk

Domina Delecto Diabolus

 

Zavraždená (Domina Delecto Diabolus)13.3.2015
 

V dnešnom svete sa odlišnosť vždy trestá len nesúhlasom a pohŕdaním, ba často krát až odpísaním človeka zo spoločnosti. ... pokračovanie
 
 

Blúznivé milovanie Smrti (Domina Delecto Diabolus)11.3.2015
 

Táto báseň hovorí o chladnej romanci, o upírskej láske a túžbe ktorej nie je možno odolať. Je to túžba, ktorá spaľuje a zároveň mrazí a je takmer isté, že vás privedie do záhuby. ... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Domina Delecto Diabolus

O mne

Som študentkou vysokej školy v odbore nemecký jazyk, ktorá si rada kráti dlhé a chladné noci písaním. Kvôli mojej láske k cudzím jazykom som sa rozhodla skúsiť písať aj v iných jazykoch. A tak vznikli nie len slovenské básne, ale aj nemecké, anglické a české.
Často sa v tomto svete cítim stratená. Je to už raz tak, že nepatrím nikam a zároveň všade. Každá éra má pre mňa svoje osobité čaro, či už stredovek, časy vikingov alebo tepajúce srdce viktoriánskeho Londýna. Moje srdce najviac uchvacuje história, literatúra, gotika, tajomno, všetko nevysvetliteľné a záhadné a v neposlednom rade samozrejme príroda.
Moje duša je kalamárom, moje pocity a sny atramentom, do ktorého namáčam vranie pierko a na prázdny zažltnutý pergamen za mesačného svetla píšem dlhé riadky plné srdcervúcich veršov chladnej romantiky, lásky a smrti.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: