IKARIKAR http://www.ikar.sk

Dorotka (Jacob)26.3.2017
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 185, Komentáre 0

 
Pochybnosť
Tak toto je život po akom všetci túžia, život ako z romantického filmu.  Voda, slnko, kurvy, ale hlavne zahmlená myseľ. Nejaká náhodná spomienka ma nemôže vrátiť späť do reality života. Oddychujem a flákam sa. Hlavne nespomínať a nemyslieť. Čo bude, to bude. Musím prestať spochybňovať všetko čo bolo. Určite som všetko nerobil zle. A hlavne nedá sa ujsť sám pred sebou. Myšlienky samé pochybnosti, ktoré kvitnú ako burina.  Možno že ju raz vyhubím.
  Kto by povedal, že každodenné leňošenie na pláži môže tak unavovať.  Ešte že otravujú žobráci a plážový podnikatelia inak by som prespal celý deň a noc by nemala konca.  
Veľa ľudí mi tu pripomína mojich známych z domova. Myslím, že každý človek má svojho dvojníka, hoc je aj inej farby pleti a rasy. Krik mládeže šantiacej na vlnách ma nepustí do hlbšieho driemania. Hrajú sa tak isto ako ja keď som bol v ich veku. Akurát že my sme sa hrávali na rieke a malej vodnej priehrade a tu je nedozerné more a dosť veľké vlny aj napriek tomu že je skoro bezvetrie.
Prichytil som sa ako som sa nahlas zasmial, až sa na mňa moja spo...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: