IKARIKAR http://www.ikar.sk

Dotyk osudu. (Vizvo)19.8.2014
 

3
 počet hodnotení: 2
prečítané 255, Komentáre 2

 
Dotyk osudu.
Naivné dievča.
 
 
            Dnešný deň je výnimočný! Nikdy naň nezabudne, nikdy! Dnes sa konečne stane ženou...
            Nikdy sa jej nestalo, že by si ju chcel niekto neznámy pridať k priateľom. Až išla s babami na discu oslavovať devätnáste narodeniny, trošku sa opila, poriadne sa zabávala, ony to všetko fotili, hodili na facebook a označili ju.
            Ponuky na priateľstvo sa len tak hrnuli. S piatimi chalanmi si začala písať, s dvoma z nich, ktorý boli tiež z Liverpoolu, sa dokonca stretla na káve. Nijak zvlášť ju nezaujali, tak to hneď aj ukončila. Jeden to skončil sám, lebo si našiel iné dievča vo svojom meste. Z poslednými dvoma si písala viac ako mesiac. Denne. Občas si zavolali cez skype. Zblížili sa. Jeden z nich bol taký vetroplach, samý žart, dvojzmyselné narážky, zato druhý bol nežný, rozvážny a hovoril jej „moja princezná“. Jediné, čo jej na ňom vadilo, bol jeho vek. Bol o dosť starší, presne o osem rokov. Srandista iba o jeden. Preto sa viac venovala jemu. Jeho vtipy boli balzamom na jej dušu. Vždy, keď sa vrátila zo školy h...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Stella Maris22.8.2014
 

Smutné, ale pravdivé. A kebyže mám dcéru v postpubertálnom veku, tak jej to dám ako povinné čítanie.

Vizvo23.8.2014
 

Ďakujem za prečítanie, hodnotenie aj komentár. Áno, ľudia často robia tie najväčšie blbosti s najlepšími úmyslami. Ten príbeh mi napadol, keď som čítal noviny a všimol si, koľko priestoru venujú športu a koľko smrti človeka.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: