IKARIKAR http://www.ikar.sk

Dotyky č.3 a Mám Talent Celkový počet komentárov: 1
 

     Už ste čítali najnovšie Dotyky, časopis pre mladú literatúru a umenie? V čísle 3 sú opäť dvaja autori z portálu Mám talent – on a ona, celkovo na šiestich stranách. A ako vždy, poviedka a básne. Kto to je a čo ešte v nových Dotykoch nájdete?

 

     Keď si nalistujete stranu 36, je tam pár slov o projekte Mám Talent a potom poviedka od Man Segera Na hrane na štyroch stranách. Mrzuté poviedky, ako to označil sám autor. Odporúčame začítať – Man Seger má talent a hoci treba ešte škrtať, pracovať viac s textom, píše pútavo a zaujímavo.

 

 

     Jednu stranu dostali básne Ivany Blehovej z Bratislavy.

     Na čo myslíš? Na nezmysly, ktoré komplikujú i seba navzájom, píše v podtitule autorka. Ponúka básne zo zbierky AD INFINITUM ako Samota, Rozutekané pochody, Hlúposť a Postrehy.

   

     Okrem toho nájdete v Dotykoch č.3 rozhovor so spisovateľom, maliarom a cestovateľom Robertom Bielikom, ktorý na záver oslovuje aj mladých, začínajúcich autorov. „...Lennonovi dal ktosi otázku, čo by odkázal mládeži. Povedal, aby sa vyhýbali akné. V každom prípade by som sa na ich mieste neponáhľal s debutom. (Odkladať ho do šesťdesiatky tiež nie je vhodné.)“

     V čísle nájdete aj 7 Dotykov s Pavlom Urbanom, Lámanie slov v Literárnom protipostoji a dve strany o rozprávkaroch. Nechýbajú mladí a súťaživí, navštívite Spišský literárny klub, posvietite si na poéziu Jozefa Urbana a v časopise nájdete aj zaujímavé recenzie.

     Časopis pre mladú literatúru a umenie Dotyky kúpite za euro vo vybraných kníhkupectvách (aj v sieti Panta Rhei), novinových stánkoch a objednať si môžete cez L.K.Permanent.Komentáre

Lýdia J,1.8.2013
 

Blahoželám obom autorom.:) Mana rada čítam. Wunkiv mi akosi ušla, ale teraz našla som v komentároch aj značkové mená, takže to bude dobrá poézia.:)) Prečítam.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Autor

 
Spýtajte sa
 

Literárny stĺpček

 

Užitočné linky

 
 

Autori

 
 

Hodnotenie vydavateľstva

 

 

Projekt

mediálne
podporujú: