IKARIKAR http://www.ikar.sk
Drak z diela "Meč Večného plameňa"
5
 počet hodnotení: 271

 
Zimmet
Drak.jpg
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

Emily Olivia Goddy7.12.2010
 

Moja mila Zimmet. doteraz som tápala len v literature a velmi lutujem, ze som sa ku tebe dostala az teraz. Zamilovala som sa do tvojich diel a to az po usi. Takto si ja predstavujem talen od Boha. Nádherné, dýcha to tým, čo práve cítiš a mne osobne vysielaš veľmi jasné signály. Prečo tu nemáš nič novšie? Dufam, ze si najdes cas a nezanevries na svojich "fanusikov" :D drzim palce, nech sa ti dari a maluje ti to.

Zimmet2.1.2011
 

Ahoj Emily, skúšam ti odpísať dnes po druhý raz, nejak mi príspevok nezobrazuje, tak dúfam, že teraz to vyjde, chcem sa ti v prvom rade poďakovať za príjemný príspevok, veľmi ma potešil a dúfam, že svojím ďalším obrázkom ťa trošku poteším :)

Enrique24.1.2010
 

Veľmi vydarené, vzhľadom k tomu, že mám predstavu, koľko zručnosti treba na vytvorenie takejto kresby, poznám techniku. Fakt dobré.

Zimmet24.1.2010
 

Ďakujem Ti, budem na sebe riadne pracovať, aby sa to ešte zlepšilo

ANDREA BUGÁTOVÁ16.1.2010
 

Maku sa krajšie tvári. :) ale vcelku zaujímavé váááá

Zimmet18.1.2010
 

Veru tak, krajšie ako táto potvorka :D, ďakujem Ti za komentár.

ivufevri1.11.2009
 

Alexander Loziak23.10.2009
 

V prvom rade sa úprimne ospravedlňujem, že som si túto kresbu nevšimol skôr. Veru, prišiel som o veľa. Kresba je naozaj veľmi podarená, drak zastrašujúci a oceňujem taktiež temné prostredie, ktoré osobne tak milujem. Ďakujem ti, že si si vybral pre ilustráciu práve moje dielo a budem nesmierne rád, ak to niekedy v budúcnosti urobíš znova. Držím ti palce, talent ti rozhodne nechýba.

Zimmet23.10.2009
 

Ahoj Alexander, ďakujem Ti za názor, nemáš sa za čo ospravedlňovať, veď inšpiráciou pre vytvorenie tejto potvorky mi bolo práve Tvoje dielo, bez neho by obrázok nevznikol, skôr ja sa ospravedlňujem za nedostatky v kresbe, pretože aj keď sa mnohým obrázok páči, ja v nej predsa len cítim svoje nedostatky (veď som s tým drakom riadne bojovala :D) a tak sa budem snažiť, aby som sa ešte viac zlepšila, teda ak ma chytí nabudúce kresliaci amok, aby som vymakala nejakú tú potvorku do väčšej dokonalosti ;). Zároveň ďakujem aj Akté a ospravedlňujem sa, že nereagujem priamo na komentár...

Akté23.10.2009
 

Farby a kresba vyjadrujú celú dramatickost a strasidelnost obrazu, napätie je pri pohlade nan doslovne cítit. Vela úspechov v dalsej tvorbe!

cami20.10.2009
 

wow, parádna prácička...úžasne!

Zimmet20.10.2009
 

Ďakujem Cami, trochu bambavú má pravú "labu", no dúfam, že aspoň trošku vydesí :-D, teším sa, že sa ti to páči :)

fantasta21.10.2009
 

Zimmet no mňa ten obrázok vydesil riadne (v kladnom slova zmysle). Skvelé! Kedysi som nieco podobne skusal aj ja nakreslit.. teda podobneho tvora. Nechci vidiet ako to dopadlo :)) Drzim palec v dalsej tvorbe..

Zimmet22.10.2009
 

Ďakujem, posnažím sa vylepšiť svoje "potvory" :D, nakresli aj ty niečo, veď človek nikdy nevie, čo z kresby vzíde :)

cami23.10.2009
 

Tak si ma prehovorila. Teraz som sa rozhodla kreslit rukami..haha. Bude to ceruzkou a tiež som si vybrala Alexov Meč Večného plameňa. No ide to pomaly. Preto mám radšej pc. Takže ak sa mi to podarí tak to capnem tu už veľmi skoro. Ale kreslenie zúrivých drakov, prenechám radšej Tebe..;-D

cami21.10.2009
 

haha...tak už som sa zľakla, že hovoríš o sebe...je to báječné, ja obdivujem každého, kto má takýto Boží dar....kresba má grády, farba ma upútala, pretože vytvára pocit zkamenelého strachu a ja viem ako sa odporne kreslí na pc, keď tá potvora začne strácať nervy a odmietne včas načítať...haha...teším sa na ďalšiu Tvoju tvorbu...mne sa akosi nechce čítať tie úryvky (mohli by byť kreslené), takže keď prispejem, tak to bude náhoda...haha

Zimmet21.10.2009
 

:) no veru, zabudla som dopísať "drakova laba," :D o tom kreslení cez tablet máš teda pravdu, drak odmietal spolupracovať a asi 5x mi zmrzol soft:((, buď od strachu alebo z trucu, no napokon som ho skrotila :P. Ja som zasa zvedavá na tvoju ďalšiu tvorbu, a teším sa, až ukuchtíš niečo nové :)

J.W.T17.10.2009
 

Pekné:-)...to je ručná maľba alebo aj pomoc PC?

Zimmet17.10.2009
 

:-) čisto PC cez tablet

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 


 

Projekt

mediálne
podporujú: