IKARIKAR http://www.ikar.sk

Druhý svet (Dydimes)18.7.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 115, Komentáre 3

 

 1. Bežím po zvláštnej lúke, ktorá je zelenšia než na akú som zvyknutá. Nestíham s dychom a moje nohy ma začínajú zrádzať. Ako dlho to ešte vydržím?
    Za mnou počujem rýchle kroky hoci nič nevidím.  To čo ma naháňa je rovnako neviditeľné ako vždy, keď sa ocitnem na tomto mieste.
    Potknem sa a padám do priezračnej a pokojnej vody predo mnou, ktorej je vidieť na dno. Skôr než sa spamätám, som hore a srdce mi  prudko búši.
    Som taká rozrušená, že by som nezaspala ani pod narkózou a okrem toho sa zdá, že bude svitať. Vzdávam to a začínam sa pripravovať do školy. Popritom sa snažím zahnať myšlienku, že som šialená. Čo možno v konečnom dôsledku aj naozaj som.
    Veď  kto by bol na mojom mieste normálny? Žijem v malom dvojizbovom byte s mojim otcom v stredných rokoch, ktorý sa živý opravovaním výťahov. Mama zomrela krátko po mojom narodení, takže si na ňu vôbec nepamätám. Mojimi jedinými priateľmi sú Nikolas a Livka. Toľko k moj...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Daisy18.7.2013
 

Ahoj, celkom zaujímavé. Väčšinou zanechávam dlhší komentár, ale okrem chýbajúcich čiarok ti nemám čo vytknúť. Uvidíme, čo prinesie ďalšia kapitola.

Petra19.7.2013
 

Dakujem za nazor :-) Ano no s ciarkami mam taky mensi problem :-)

Petra18.7.2013
 

Prepáčte, nejak sa stala chyba, toto je môj prvý príspevok a len sa učím pracovať s týmto portálom :-)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Dydimes

P190713_1554[01].jpg
O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: