IKARIKAR http://www.ikar.sk

Démoni nevinnosti (Blue)3.6.2019
 

3
 počet hodnotení: 6
prečítané 96, Komentáre 2

 

Dvanásta kapitola, Démoni nevinnosti


Neraňajkoval o siedmej ako vždycky, počkal na Sergeja.


Ten prišiel o pol ôsmej, tak ho zaviedol do domu a do jedálne. Pokynul mu, nech sa posadí a cíti ako doma a chvíľu sa s ním rozprával o obyčajných veciach. Poznal ho už asi osem rokov, hoci iba zbežne, no i tak mu veril viac než tým dvom. Sergej bol od neho o pár rokov mladší, mal tridsať. Bol vysoký, chudšej postavy; čierne vlasy mal polodlhé, tvár hranatú a oči modré. Mal pokojnú, rozvážnu povahu, na svoj vek bol obdivuhodne uvážlivý a triezvy v myslení, aj citoch. Napriek tomu, že s Vladimirom nesúhlasil v tom čo robí, bol k nemu lojálny, tak ako aj Ivan. Riadil sa jednoduchým heslom; nesúď druhých, iba seba a nepleť sa do ničoho, do čoho ťa nič nie je.


Isabelle im priniesla výdatné raňajky a potom voňavú kávu.


Dlho sa nezdržala, pretože sa neznámeho muža zľakla. Myslela si, že je to jeden z ďalších jeho kumpánov, a automaticky mu pripísala vlastnosti mužov, čo ich sem uniesli, a ktorých mená nepoznala. Alebo to mohlo byť ešte horšie, predstavivosť jej bežala na plné obrátky: čo ak je tu preto, aby mu ju predal? P ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Elisa30.7.2019
 

Teda, neviem, či sú výsledkom tvojej práce tvrdo oddreté hodiny písania, alebo máš prosto talent, ale mne sa to zatiaľ veľmi páči :) Text ma úplne bez problémov vťahuje do deja.

Tereza-Blue30.7.2019
 

Ďakujem, teší ma, že sa ti to páči.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Blue

O mne

Tvorba odzrkadľuje našu dušu. Sme to, čo po nás ostane.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: