IKARIKAR http://www.ikar.sk

E .

 

Stratozem - Návrat temných elfov (E .)2.4.2014
 

Nad Stratozemou sa zbiehajú temné mračná a zlé sily sa opäť prebúdzajú k životu. Všetko nasvedčuje tomu, že sa blíži Jeho príchod. Odhalujú sa desivé tajomstvá a zo samotných hlbín smrti povstanú mocní nepriatelia. Nič nie je ako sa zdá... Hra sa začína. ... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

E .

O mne

Ahoj,
volám sa Erik a mám len 16 rokov. Milujem fantasy žáner, hlavne Pána prsteňov, ktorého ctený autor J.R.R. Tolkien je mojím veľkým vzorom a pre mňa "otcom fantasy". Taktiež mám rád čítanie a skutočne veľmi rád píšem.
S tým som začal pred dvomi rokmi ako 13-ročný písať svoj prvý román s názvom Stratozem. Nebol to zámer, jednoducho som sa jedného dňa rozhodol napísať príbeh. A toho dňa rozhodne neľutujem. Písanie ma nesmierne baví a napĺňa, preto sa ho nechcem vzdať. Mojím obrovským, aj keď možno naivným snom je vydať tento román vo forme knihy. Dúfam, že sa mi to jedného dňa splní a stanem sa pravým spisovateľom. A teraz niečo k už spomínanej knihe. Rozhodol som sa, že Vám postupne odhalím čaro tohto sveta, aby som vedel, ako na tom som. Prosím Vás o každý jeden úprimný komentár a hodnotenie, veľmi mi to pomôže. :)
Prajem Vám veľa chuti
do písania i čítania.
S pozdravom Erik, mladý spisovateľ.

Kontakt:
jerrysek777@gmail.com

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: