IKARIKAR http://www.ikar.sk

Elixír života (ala cale)4.10.2009
 

5
 počet hodnotení: 54
prečítané 160, Komentáre 0

 

Klikli ste si na pokračovanie /obrátili na ďalšiu stránku/? Prečo? Čo vás nútilo pokračovať? Žeby pochyby, či naozaj patríte k tomu jednému percentu, a neprepadáte sa v priemernosti?
Začneme teda hneď zostra. Nie je to vymyslené. Vy naozaj máte doma toto skvelé auto. Porsche. Ba čo viac. Motor mu niekto vymenil za lepší, pretože dokáže uháňať ďaleko vyššou rýchlosťou. Áno, je to váš mozog s prevratnými myšlienkami, pochovanými spomienkami, živými emóciami a mnohým ďalším.
Ako sa správate k svojmu autu? Ste na neho pyšný? Alebo sa hanbíte za jeho zodraný lak či rozbitý nárazník?
Vráťme sa ešte k nášmu príbehu. Skúsme spoločne hádať, ako skončili tí, čo odfujazdili na svojom porsche. Čo sa im mohlo prihodiť...
Marek, precízny automechanik, vyčistil celú garáž a povysával vnútro auta. Vybral sa konečne na sobotný nákup ako chlap. Auto sa šinulo po ceste a on si vychutnával jazdu, bubnujúc prstami po volante v rytme pesničky z autorádia. Keď v tom cez cestu preletela lopta. A za ňou – uteká malý chlapec, nehľadiac vpravo ani naľavo. Dupol na brzdu a vpil sa pohľadom do malých,...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

ala cale

O mne

Písanie je pre mňa potvrdením si toho, že žijem, dýcham. Iste to mnohí poznáte. Odteraz si nájdem čas, aby to bolo pravidelne - nie ako predtým, odsúvajúc to na vedľajšiu koľaj. Snažím sa odhŕňať nános, aby moje postavy dýchali voľnejšie. Lenže niekedy utnem prisilno či prirýchlo /alebo i inam/. No je to cesta, ktorou sa chcem vydať namiesto dumania nad tým, aké by to bolo. Veď aj niekto slávny kedysi povedal, že v každom kameni sa skrýva dokonalá socha, on len odstraňuje to, čo ju schováva. Len jemu to išlo geniálne, ja tomu zatiaľ len privoniavam. A ďakujem, že spolu s vami.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: