IKARIKAR http://www.ikar.sk

Entita (Ľuboš Zahradníček)14.6.2011
 

3
 počet hodnotení: 1
prečítané 192, Komentáre 0

 

ENTITA: 1 DIEL
NEHODA
1.
Zaneprázdnenosť. Áno, pre niekoho to znie možno divne, ale myslím si, že väčšine ľudí je tento výraz dôverne známy. Mne určite. Teraz som si našla chvíľu času. Presne tú chvíľu, akú potrebuje človek na vyrozprávanie svojho príbehu. Životného? Ja sama neviem! Ale určite ma to zmenilo.
Dobre nazvime to životný príbeh. Začal sa, keď som mala tesne po tridsiatke a zmenil v mojom živote toľko vecí, že právom ho považujem za najdôležitejší sled udalostí, ktorý som zažila, ktorý ma ovplyvnil.
Nevyhnuteľne ovplyvnil.
Navždy.
Je to ako entita. Každý zážitok je akousi entitou v živote, akousi uzavretou jednotkou, ktorá má nejaký vplyv. Niektorá väčší, iná menší, ale táto ... je to tak dávno ... a predsa si to pamätám, ako by to bolo včera.
Špajzu sme mali na chodbe. Aj keď všetko na okolo bolo moderne zariadené, na podlahe boli elegantné kachličky, zrkadlo dýchalo krásou, drevené obloženie zasa tak trochu falošným luxusom a dvierka od skrine novotou, po ich otvorení bolo jasné, že sme prerábali zo staršieho. Poličky z lepenky, ktorých farba nepasovala k ladeniu...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ľuboš Zahradníček

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: