IKARIKAR http://www.ikar.sk

Z každého rožku trošku (Mišelin)11.6.2018
 

4
 počet hodnotení: 5
prečítané 62, Komentáre 11

 

Ešte nieje neskoro


 


Zobudilo ma naliehavé zvonenie pri vchodových dverách. S mohutným zívnutím som zbehol schody a otvoril netrpezlivému poštárovi, ktorý si ( ako mu to dovoľoval objemný balíček v ruke) neustále pozeral čas na náramkových hodinkách.


Div že mi nevtisol balíček do ruky a nezdrhol kade ľahšie. Podľa zvoniaceho telefónu by aj sprostému došlo, že v tejto dobe mal už parkovať pri inom dome. Spotenými rukami mi podával papier a hnedými očami nervózne pozoroval moje hľadanie pera.


Po zbesilom prevzatí balíčka a následnému úteku z bytovky ma vytrhol zo spánku v stoji povedomí názov na krabici. Oznamoval mi, že nový model tabletu práve dorazil do môjho náručia.


Netrpezlivo som strhol bublinkovú fóliu, ktorá vydala zvuk, pri ktorom moja mama zabudne aj na to, čo si ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Zuzana8.7.2018
 

Prvé tri kapitoly /ďalej som sa ešte nedostala/: nápad-super, spracovanie-zaujímavé, príjemné, trochu napínavé čítanie, gramatika-drobné chyby, štylistika-jemné úpravy nutné, hviezdičky-4 :))) Páčilo sa mi, určite dočítam.
čitateľka aj pisateľka-amatérka detských žánrov

Ela5.7.2018
 

velmi uprimne

Mišelin3.7.2018
 

Posledné komentáre ma veľmi potešili, presne takéto vety mi dodávajú silu ďalej písať :-D. Ale predsa len by raz za čas mohli padnúť aj správy obsahujúce nejaké to vytknutie, možno čo sa týka formulovania viet a pod. S vašou pomocou sa budem zlepšovať, až možno raz budem s jedným mojím dielom na 100% spokojná :-). Ďakujem

Elza24.6.2018
 

Pekne :) pri citani som sa cely cas usmievala, dakujem :), dobre sa to citalo

Elza24.6.2018
 

Myslim tu poslednu pridanu cas: Vsetko zle je na nieco dobre

Elis B.20.6.2018
 

Ahoj Mišelin, máš zaujímavý štýl písania a veľmi sa mi páčila téma rodiny :) Pekne zahrnutá príroda do deja. Určite prečítam ďalej.

Mišelin14.6.2018
 

Wau...toto so nečakala. Posledný komentár ma zahrial pri srdiečku, takže si mi zlepšila deň :) Veľmi zaň ďakujem a budem sa snažiť ďalej. Čo sa týka papierikov s témami, stalo sa, že príbeh som mala vymyslené dopredu, takže to stačilo už len doladiť a bolo.

Elza13.6.2018
 

Prečítala som všetky a musím povedať, že píšeš zaujímavo. Ja by som len tak nevedela vymyslieť príbeh na hociakú tému, ako si písala, že si vytiahneš papierik s témou a píšeš. Najviac sa mi páčila Púpava a Zlyhanie. Posledná myšlienka v Púpave je brutálna :). Ale všetky majú niečo do seba. Máš dobrý štýl písania, taký čistý, premyslený :). Rada si prečítam ďalšie.

Elza13.6.2018
 

Ten predchádzajúci koment bol ku časti s názvom \"Bojový plán\", až teraz som si všimla, že sú tu aj ďaľšie časti, idem ich pozrieť :)

Elza13.6.2018
 

Parádne :)! Vtipné a s nápadom s akým som sa ešte nestretla. Príjemne pobavilo :)

Mišelin13.6.2018
 

Ďakujem...som rada, že sa páčilo :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mišelin

O mne

Veľmi rada čítam. Písaniu sa venujem krátku dobu, cca 2 roky s veľkými prestávkami.Prvý úspech z písania mám na celoslovenskej súťaži, v ktorej som vyhrala 1. miesto.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: