IKARIKAR http://www.ikar.sk

Estrogénová pasca. (Rita)10.9.2014
 

5
 počet hodnotení: 15
prečítané 357, Komentáre 8

 

Sprevádzal ju oblak feromónov. Podobne, ako tlaková vlna sprevádza explóziu. Skupina v posilňovni ustrnula v pohybe. Muži nasali vzduch rozšírenými nozdrami. Ženám sa výstražne naježili chĺpky.
Kráčala plavne ako šelma, mäkko našľapovala štíhlymi, pevne tvarovanými nohami. Bujné poprsie niesla ako manifest hojnosti. Vlnenie bokov vyzývalo k plodeniu. Hladká pleť a ligotavé husté vlasy poskytovali certifikát zdravej rodovej línie.
Tvárila sa nevšímavo, vedomá si toho, že teritórium patrí jej. Zastala pred zrkadlom. Vláčne prehla telo obtiahnuté v značkovom oblečení. Rozpažila a puma na prsiach sa slastne pretiahla. Predklonila sa ku špičkám nôh a demonštratívne otrčila guľaté pozadie. Ležérne mačacie pohyby narúšal len cop čiernych vlasov. Skákal zo strany na stranu a intenzívne rozmetával do vzduchu stimulujúce chemikálie.
Mužom sa zrýchlil tep, zrkadlá v posilňovni sa orosili od stúpajúcej horúčavy. Dovtedy pokojná skupina cvičencov začala vykazovať známky nepokoja. Samčekovia sa navzájom vyzývavo premerali. Slabší jedinci so skromnými závažiami ustúpili do úzadia. Dominantn...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

LK2.11.2016
 

trocha ako moderná bájka :) super!

FU28.10.2016
 

páči sa mi to stotožnenie so športovými značkami, je to nové a svieže

Miriam11.7.2016
 

Kdesi som čítala, že hudba nás robí šťastnejšími a zdravšími. Najviac pôžitku vraj máme z predvídateľnej hudby, ktorá nás v niektorých častiach prekvapí. Táto poviedka je ako nádherná skladba - predvídateľne nepredvídateľná. Takmer každá veta srší inteligentným humorom. Čítať to je pôžitok.

Rita11.9.2016
 

Ďakujem za krásny komentár.

PH21.9.2014
 

Sice do posilky nechodím, ale takovéto situace se dají vidět i jinde.....jinak řečeno, jak to vypadá, když mužský mozek spadne do kalhot!:-)))))

EF12.9.2014
 

Ahoj Rita

prišla som ako som sľúbila a nesklamala si :)) Chodím cvičiť i keď som vo veku skôr žinienkových žien, obdobnú situáciu som síce nezažila ale tá tvoja ma nesmierne pobavila.,,Za všetkým hľadaj ženu,, je pravda :)) A aj vyvrcholenie bolo :))

Rita12.9.2014
 

Ďakujem. Pochvala motivuje:) Dúfam, že ťa zasa pobavím.

ina10.9.2014
 

Ahoj Rita.

Nebudem hodnotit ani styl (ten mi nesmierne vyhovuje) ani chyby (ziadne som nepostrehla), ale dojem. Presne som take nieco zazila v roly zeny na zinenke :) hahaha, odvtedy do posilovky nechodim. Bez dychu som citala poviedku, este ze nebola dlha a cakala som vyvrcholenie a to prislo! Dik, mile, take ludske...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Rita

1.jpg
O mne

Uvažujem, čo o sebe napísať, čím by som Vás zaujala. A neviem na nič prísť. Dúfam, že je to len tým, že si neverím, pretože v opačnom prípade Vás len oberám o priestor a čas.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: