IKARIKAR http://www.ikar.sk

Estrogénová pasca. (Rita)10.9.2014
 

5
 počet hodnotení: 15
prečítané 361, Komentáre 8

 

Sprevádzal ju oblak feromónov. Podobne, ako tlaková vlna sprevádza explóziu. Skupina v posilňovni ustrnula v pohybe. Muži nasali vzduch rozšírenými nozdrami. Ženám sa výstražne naježili chĺpky.
Kráčala plavne ako šelma, mäkko našľapovala štíhlymi, pevne tvarovanými nohami. Bujné poprsie niesla ako manifest hojnosti. Vlnenie bokov vyzývalo k plodeniu. Hladká pleť a ligotavé husté vlasy poskytovali certifikát zdravej rodovej línie.
Tvárila sa nevšímavo, vedomá si toho, že teritórium patrí jej. Zastala pred zrkadlom. Vláčne prehla telo obtiahnuté v značkovom oblečení. Rozpažila a puma na prsiach sa slastne pretiahla. Predklonila sa ku špičkám nôh a demonštratívne otrčila guľaté pozadie. Ležérne mačacie pohyby narúšal len cop čiernych vlasov. Skákal zo strany na stranu a intenzívne rozmetával do vzduchu stimulujúce chemikálie.
Mužom sa zrýchlil tep, zrkadlá v posilňovni sa orosili od stúpajúcej horúčavy. Dovtedy pokojná skupina cvičencov začala vykazovať známky nepokoja. Samčekovia sa navzájom vyzývavo premerali. Slabší jedinci so skromnými závažiami ustúpili do úzadia. Dominantn...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

LK2.11.2016
 

trocha ako moderná bájka :) super!

FU28.10.2016
 

páči sa mi to stotožnenie so športovými značkami, je to nové a svieže

Miriam11.7.2016
 

Kdesi som čítala, že hudba nás robí šťastnejšími a zdravšími. Najviac pôžitku vraj máme z predvídateľnej hudby, ktorá nás v niektorých častiach prekvapí. Táto poviedka je ako nádherná skladba - predvídateľne nepredvídateľná. Takmer každá veta srší inteligentným humorom. Čítať to je pôžitok.

Rita11.9.2016
 

Ďakujem za krásny komentár.

PH21.9.2014
 

Sice do posilky nechodím, ale takovéto situace se dají vidět i jinde.....jinak řečeno, jak to vypadá, když mužský mozek spadne do kalhot!:-)))))

EF12.9.2014
 

Ahoj Rita

prišla som ako som sľúbila a nesklamala si :)) Chodím cvičiť i keď som vo veku skôr žinienkových žien, obdobnú situáciu som síce nezažila ale tá tvoja ma nesmierne pobavila.,,Za všetkým hľadaj ženu,, je pravda :)) A aj vyvrcholenie bolo :))

Rita12.9.2014
 

Ďakujem. Pochvala motivuje:) Dúfam, že ťa zasa pobavím.

ina10.9.2014
 

Ahoj Rita.

Nebudem hodnotit ani styl (ten mi nesmierne vyhovuje) ani chyby (ziadne som nepostrehla), ale dojem. Presne som take nieco zazila v roly zeny na zinenke :) hahaha, odvtedy do posilovky nechodim. Bez dychu som citala poviedku, este ze nebola dlha a cakala som vyvrcholenie a to prislo! Dik, mile, take ludske...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Rita

1.jpg
O mne

Milí čitatelia. Keďže sa na tomto portáli už roky nič nedeje zo strany vydavateľstva, prešla som, ako mnohí iní autori, na český portál mamtalent.cz. Sú tam uverejnené moje nové veci a prepracované tie staré. Pretože vždy je čo vylepšovať. Ale fakt je, že mamtalent zamrzol aj na českej strane...Tak sa majte pekne.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: