IKARIKAR http://www.ikar.sk
Fantázia online
5
 počet hodnotení: 8

 
Zimmet
Fantazia online2.jpg
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

Eric Pedaja8.1.2013
 

Klobúk dolu...dokázať to čo dokážeš ty vie málokto...každopádne mám prosbu...mám k tebe pár otázok a preto ak by som mohol poprosiť nejaký ten kontakt, email alebo podobne ;-) týka sa to tvojho talentu...

Zimmet4.6.2013
 

Ahoj Eric, po dlhej dobe som nakukla na túto stránku a vidím, že mi niektorí napísali, teraz ma mrzí, že som tu dlho nebola a nereagovala som na ich otázky, no dlhšiu dobu som sa kresleniu nevenovala. Teraz ma kopla múza a chrlím veľa nápadov, tak sem niečo v najbližšej budúcnosti prihodím, som zvedavá, či sa to bude páčiť a či to zaujme. Ak by si ma chcel kontaktovať, napíš mi na suriko@centrum.sk Teším sa, že sa ti moje dielko páčilo, aj keď to dlho trvalo, bavilo ma to :)

Mireno29.12.2012
 

Veľmi pekné kresby, vedel by som si niektoré predstaviť v mojich knihách ;) Každopádne si ma oslovila, aspoň viem, kde mám hľadať ;)
Prajem veľa inšpiratívnej tvorby!

Zimmet4.6.2013
 

Ahoj Mireno, ďakujem za pozitívny ohlas, vždy sa poteším, ak sa niekomu zapáči moja tvorba, aj tebe prajem mnoho nápadov a múzu, ktorá pretrvá navždy :).

Jara9.5.2012
 

Veľmi pekné!

cami7.2.2011
 

Och, Zimmet, to som rada, že si zverejnila túto kresbu. Je skvelá! Čo, je dokonalá. Obdivujem Tvoju trpezlivosť. Teším sa na ďalšie kresby. Vitaj späť.

Zimmet22.1.2011
 

Ahojte :D, ďakujem za Vaše ohlasy, cítim sa parááádne, keď vidím, že sa obrázok páči, piplala som sa s tým dlhšie ako s ostatnými a teraz viem, že to stálo za to ;-)

ava11.1.2011
 

Parááda!!!
Zimmetka, tak dlho som tu nebola, a keď som dnes konečne nakukla, Tvoje dielo mi vbehlo hneď do očí. :)
Skvelé, veľmi Ti fandím.

Vlado Filipko10.1.2011
 

Pekné, veľmi, dobre si sa s tým vyhrala, lajk! :)

mária8.1.2011
 

Po dlhom čase krásne čarodejka na obzore... Ok. Zimmet

Emily Olívia Goddy6.1.2011
 

Zimmet, rozhodne si ma potešila...až ma zarazilo, že akosi mi tvoja kresba pripomína moju hlavnú hrdinku - kučeravá ryšavka s hnedými očami a schopnosťou hrabať sa v mysli druhých :)
Ale tie oči, Zimmet, tie sú úchvatné. máš skvelý zmysel pre detail. tlieskam ti a davam 5*

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 


 

Projekt

mediálne
podporujú: