IKARIKAR http://www.ikar.sk

Freya, ako malé šteniatko spoznávalo svet (Viera Hincová)1.12.2009
 

4
 počet hodnotení: 20
prečítané 696, Komentáre 25

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

eva kuciaková4.3.2010
 

O šťastných psíkoch čítam veľmi rada, Freya je jednou z nich. Zároveň sa však vraciam v spomienkach ku svojmu psíkovi Ronymu, ktorí už nežije. Určite pochopíte môj smútok a žiaľ.

viera hincová9.3.2010
 

Evka, je mi to ľúto. Bolí, keď prídeme o blízkeho... Ja som ako dieťa oplakala dvoch psíkov. Život je aj krásny, aj ťažký zároveň, a my musíme žiť...
Všetko dobré. Viera

Tina Van der Holland23.2.2010
 

Milá Vierka,rozprávky síce nie sú môj žáner, ale Tvoja Freya ma zaujala. Nielen preto, že je rozkošná (rozkošne napísaná!), ale aj ja mám koliu - bradatú, takže dosť dobre poznám inteligenciu a hravosť daného plemena. Tvoj príbeh ma pobavil, rozohrial a dobre naladil - ďakujem!

viera hincová25.2.2010
 

Ahoj Tina, som rada, že si si našla čas a zabŕdla aj do ríše rozprávok pre deti. Ďakujem za Tvoj názor. Viera

Aurel10.2.2010
 

Teta Vierka! Zatiaľ som prečítal dva príbehy. Mne sa rozprávky veľmi páčia, bol by som rád, keby ste napísali ešte viac... Keď prečítam ďalšie, ešte Vám napíšem. Aurel, 8 rokov

viera hincová11.2.2010
 

Ahoj Aurel, som rada, že si Freya našla cestičku k Tebe. Nájde si ju ku každému, kto ju v skutočnosti stretne, lebo je veľmi milá. Tieto príbehy Freyka zažila, keď bola ešte malé šteniatko. Keď sa počíta jeden psí rok ako 7 ľudských, tak má Freya teraz asi 15 rokov a je z nej riadna puberťáčka. Nestačil by si sa diviť, čo všetko vyvádza :) Skúša na nás, ako získať lepšie miesto vo svorke, t.j. vie, čo si môže na koho dovoliť presne tak, ako deti. Ďakujem, že si sa ozval, teším sa.

Andrea Emily6.2.2010
 

Vierka, potešila som sa tomuto textu, nakoľko môj syn ma už niekoľkokrát upovedomil o svojej túžbe po šteniatku. Odteraz bude prežívať Freyine dobrodružstvá a zároveň si cibriť čítanie a gramatiku:)))
Držím palce pri zaznamenávaní ďalších skvelých príbehov!

viera hincová7.2.2010
 

Ďakujem. Keď bude mať Váš synček nejaký nápad, alebo komentár, prosím, tlmočte mi ho. Možno ho nájde v nasledujúcom príbehu. :))

ANDREA BUGÁTOVÁ29.1.2010
 

Milá Vierka, opätovne som sa k Vašmu malému zlatému psíčkovi Freye vrátila a som rada, že takýmto spôsobom píšete o živote psíkov z ich pohľadu. Viete sa do nich vžiť a to je pekné a pekne napísané. Ďakujem.

viera hincová1.2.2010
 

Ahoj Andrejka, ďakujem za pekné slová. Všimla som si, že Vás písanie a celý mámtalent baví a ste jedna z najaktívnejších. Čítam Vaše rozprávky môjmu vnúčikovi, keď je u mňa a páčia sa mu. Želám Vám veľa dobrých nápadov a trpezlivosť pri ich zrode pre nás ostatných.

Hana Tóthová20.1.2010
 

Veselý, milý štýl, prístupný detskej duši. Ja mám psíka Maxa, takže sú mi Vaše rozprávky veľmi blízke. Páči sa mi, že hlavný hrdina - psík, nám rozpráva ako vidí svet svojimi očami. Poučné a zábavné zároveň. Hodnotím 5 hviezdičiek, lebo viem, že môjmu synčekovi by sa to páčilo. Už má 9, a už sme vo fáze Harryho Pottera, ale keď bol menší, takýmto štýlom písané knižky sa mu páčili.

viera hincová20.1.2010
 

Dobrý deň, Hanka. Ďakujem za Vašu reakciu. Poteším sa, keď sa niekto ozve a napíše svoj názor. Viem, že dnes má zelenú mágia, sci-fi, násilie, city čitateľa sú burcované nadoraz, obyčajné veci si už málo všímame a ceníme. Mám pocit, že sa potrebujeme my dospeláci, aj naše deti vrátiť do normálneho sveta, kde je čas na láskavosť ako prejav lásky, na milé a povzbudivé slovo.

Lipárová Vlasta17.1.2010
 

Pútavé čítanie a kedže deťom zvieratká sú blízke získajú aj lepší prehľad zábavným čítaním.Vierka pokračujte..

viera hincová20.1.2010
 

Ďakujem za povzbudenie a milý komentár.

Aďa pre Vierku1.1.2010
 

Milá Vierka, ďakujem za to že som sa Vám páčila na facebooku, ale mohli by ste si aj vy prečítať moje KRáTKE ROZPRáVKY PRE NAJMENšíCH a poslať mi komentár. Vaša rozprávočka je poučná, ale strááášne dlhá.Keď bude moja dcérka staršia, má len 2 rôčky, tak ak vám vyjde kniha, rada kúpim a prečítam jej o havkoch. Aj mňa volajú ešte z detstva niekto Ajka. Aj susedovci mali psa Ajku, tak som rodičom povedala, aby ma tak nevolali, lebo to bol psík, a ja som človek. Teraz ma volajú Andrea a známi Aďa.Ešte raz ďakujem a prajem pekný nový rok 2010.

viera6.1.2010
 

Ahoj Aďka, všetko dobré v novom roku, veľa zdravia a zaujímavé nápady na rozprávky.
Freya je určená pre trošku staršie deti a má naučný podtext.

Vlasta Lipárová30.12.2009
 

Zvieratká mám rada.Veľmi vhodné a poučné dielko pre deti.Prajem všetko dobré.

viera30.12.2009
 

Ďakujem. Mojím cieľom je zábavným spôsobom poskytnúť deťom základné informácie o živote psíkov. Myslím si, že to môže byť pútavé aj pre deti, ktoré psíka nemajú.

Vita Jamborová26.12.2009
 

Kúzelné, naozaj veľmi pekné čítanie. Čo sa týka detičiek, som si istá, že sa to bude páčiť. Každý, kto má doma svoju malú Freyu bude so mnou súhlasiť. No a pre tých, čo nemajú, je to dobrá inšpirácia. Túto knihu by som svojej dcérke určite kúpila. Držím palce, teším sa na pokračovanie.

Viera27.12.2009
 

Vita, tak toto je pre mna velmi pekny darcek pod stromček. Dakujem. :)

zuzana smiesneplava9.12.2009
 

veľmi pekné :-)

viera9.12.2009
 

Chcem sa Vam poďakovať. Teší ma, že sa Vám to páči. Postupne budem pripájať ďalšie príbehy :)

veronika a eva 8.12.2009
 

velmi prijemne citanie

Ivana Šrameková7.12.2009
 

Veľmi pekné!!!

Viera8.12.2009
 

Ďakujem. Teší ma, že sa to niekomu páči. Rada by som vedela, či je to zaujímavé pre deti. Môj zámer bol taký, aby po prečítaní každej kapitoly sa otvorila téma na diskusiu detí s rodičmi.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Viera Hincová

IMG_0446_lzn.jpg
O mne

Rozhodla som sa napísať pre deti láskavé príbehy o živote šteniatka. Potešilo by ma, keby ste pri ich čítaní mali toľko radosti ako ja pri ich písaní.
Ak Vás príbehy zaujmú, rada privítam Vaše postrehy.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: