IKARIKAR http://www.ikar.sk

Generácia nula (erik kačkoš)18.8.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 140, Komentáre 1

 

Nič netrvá večne - všetko nakoniec raz skončí. Nakoniec ostaneme sami, v kúpelni pred zrkadlom, sedemdesiatroční vyziabnutí ľudia, ktorí so žiletkou v ruke premýšľajú nad tým, či to všetko to trápenie na tomto svete stálo vôbec zato. Stojíme tam, pozeráme sa na svoje vrásky, na slzy tečúce z našich tmavých očí a premýšľame nad krajšími zajtrajškami na druhej strane. Premýšľame, či sa dostaneme do neba, alebo zhoríme v pekle. Popritom pomalým pohybom, so zatnutými zubami pritlačíme žiletku na zápestie a začneme ju ťahať smerom nah...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kenji23.8.2013
 

Ahoj,
malo to vo mne asi vzbudiť nejaké emócie, alebo ma katapultovať do môjho vnútra, aby som sa zamyslel nad dvojím životom, ale ...nič.
Zabiť sa najklasickejším spôsobom je zapiť lieky na spanie chľastom, poprípade keď chceš žiletku, tak nech si dotyčný napustí vaňu horúcej vody, stimuluje to krvný obeh. K tomu by som pridal lieky proti bolesti, alebo nech si šupne ešte aj fraxiparin na riedenie krvi.
Keď sa dorežeš len tak, tak začne fungovať pud sebazáchovy / väčšinou / okrem toho to bohovsky bolí a človek nebude len tak stáť a pozerať ako krváca zo zápästia ak nie je totálny masochista, čo dôchodcovia už nie sú.
Viac neviem, čo napísať. Možno sa to niekomu bude páčiť, ale mne to nesadlo vôbec.
Veľa zdaru.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

erik kačkoš

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: