IKARIKAR http://www.ikar.sk

Hotel Javor (Daniel Boris)3.1.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 205, Komentáre 1

 
Hotel Javor
Dnes som videl tú najkrajšiu a najhoršiu vec v mojom živote.
Najprv poviem niečo o tej najkrajšej. Je trošku vyššia odo mňa, čo pri mojej výške 165 centimetrov nie je žiaden zázrak, má tie najkrajšie oči, ktoré som videl a úžasné štíhle nohy, ktoré sú zakončené najrozkošnejším zadočkom.
Uhádli ste, nehovorím o čínskej váze vo vestibule nášho hotela ale o jednej z našich hostí. Izba 1206.
Tá najhoršia ma čakala na tisíc sto dvadsiatke. Chlapíkovi, ktorý sa ráno odhlásil na recepcii sa nepodarilo spláchnuť čosi, čo musel zo seba tlačiť pri ukrutných bolestiach, inak si to neviem predstaviť... a ani si to nechcem predstavovať.
Ja som ten chemický poplach musel potom zlikvidovať. Volám sa Juraj Orech a som hotelová chyžná. Je to moja práca.
Vrátim sa v spomienkach radšej na dvanáste poschodie hotela Javor, v ktorom pracujem už štrnásť mesiacov po tom, ako som neúspešne skončil štúdium na vysokej škole marketingu a ako ma moji rodičia úspešne vyradili zo zoznamu nájomníkov s tým, že keď som namiesto učenia flámoval s kámošmi, môžem si ísť k ním bývať.
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Ella Lenart4.1.2015
 

Ahoj Daniel.
Prečítala som Tvoju poviedku. Na začiatku ma nudila, potom pobavila a nakoniec prekvapila. Ohodnotila by som ju celkom vysoko nebyť slovička \"som\". Toho máš požehnane veľa a ruší pri čítani. Prejdi si ešte raz text a preštylizuj vety. Niekede je aj tri krát za sebou. Neviem akým smerom sa uberáš v písaní, no mne imponujú sarkastický písané píbehy. Tvoj \"Superman v gumenných rukaviciach\" je pekný na začiatok.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Daniel Boris

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: