IKARIKAR http://www.ikar.sk

Hra s ohňom (Wixie)14.7.2013
 

4
 počet hodnotení: 3
prečítané 83, Komentáre 0

 
Úvod
 Pritiahol ju bližšie k sebe, tak blízko až mohla cítiť v jeho nohaviciach niečo tvrdšie ako zips. Telom jej prešlo jemné chvenie. Bála sa, ale bolo jej do smiechu. Kusla HO do pery, jazykom prešiel po jej perách. Ďalší bozk. Pritiahla sa k NEMU ešte bližšie, zaryla MU nechty do krku, akoby tým mohla docieliť, že HO už viac nestratí. Aj tak vedela, že prinajmenšom raz HO ešte stratí.
„Už nemám chuť sa hádať, “ povedala po tom čo skončil ich bozk.
„Ale to uzmierovanie stojí za to,“ pohladkal ju po vlasoch, „ani ja ťa už nechcem stratiť.“
Znovu ju pohladkal po vlasoch, po líci, očami si obzrel celu jej tvár, až sa dívali jeden druhému do očí. Akoby to trvalo roky a pritom prešlo pár sekúnd. Znova, bez nejakého náznaku, akoby mysleli na to isté, si ju ON pritiahol bližšie a v tom istom momente, ona znovu zaryla nechty do JEHO krku a ich ústa sa stretli v tom najsladšom bozku. Posledné mesiace komunikovali už iba takto, keď skúsili slovami, nechápali sa. Ako keby hovorili inými jazykmi.
„Meškám na anglinu.“
„Veď aj ja.&ldq...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Wixie

O mne

som...podľa mňa obyčajné 18ročné dievča, niekedy trochu strelená, so šialenými nápadmi, so svojským pohľadom na svet, robím čo chcem a ako chcem...nie som rada keď mi neikto hovorí čo, ako a kedy mám robiť...rada snívam a ešte radšej sa smejem, smiech je korením života :) zaregistrovať sa mi poradil kamarát...nech to skúsim...tak skúšam :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: