IKARIKAR http://www.ikar.sk

HUGO (K2)21.5.2015
 

3
 počet hodnotení: 1
prečítané 34, Komentáre 0

 
HUGO
V obchode so zvieratkami
V obchode so zvieratkami sa jeden slnečný deň začali diať zvláštne veci. V teráriu, v ktorom bolo uložené pod svetlom lampy vajíčko, bol zrazu pohyb. Ešte včera sa tam nič ani len nepohlo a zákazníci, ktorí chodili okolo, s napätím sledovali, či práve oni nebudú svedkami zázraku. Vyliahnutia sa záhadného tvora z malého oválneho vajíčka. Mnohí však po chvíli pozorovania odišli, pretože vajíčko nie a nie sa pohnúť.
No dnes bolo všetko inak. Na začiatku bolo počuť jemné škrabkanie. Potom škrupinka začala pomaly praskať. V obchode so zvieratkami sa takéto čudesné veci nediali veľmi často, a tak k teráriu aj pribehla pani predavačka Marta s údržbárom pánom Konôpkom. Obaja sledovali čo so škrupinky vylezie. Najprv sa zo škrupinky vynorila  jedna nôžka a potom.... Kuk a už tu bola hlavička. Pani Marta a pán Konôpka šťastne spoločne zvolali. :„Máme korytnačku!“Ihneď zavolali pána veterinára, aby mláďa vyšetril či je zdravé. Pán veterinár po vyšetrení šťastným zamestnancom obchodu so zvieratkami oznámil, že majú zdravého korytnačiačika.
„ Ten je ale...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

K2

031.jpg
O mne

Prísna matka, šťastná mnanželka. Na základnej škole som bola úspešná v písaní slohov. Zúčastňovala som sa aj recitačných súťaží. Na strednej škole som písala nejaké poviedky. Jednu prácu mi uverejnili v školskom časopise. V čase zaľúbenosti, či sklamanie v láske som písala ľúbostnú poéziu. Moje práce však čítala len mama a kamarátka. Momentálne som pracujúca matka, pre ktorú sú najdôležitejšie jej deti. Som spoločenská, priateľská a snažím sa pomôcť, keď viem. Ak však mám pocit, že ma chce niekto len využiť, určím si jasné hranice.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: