IKARIKAR http://www.ikar.sk

I promise. (Kristína Tonková)2.7.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 50, Komentáre 1

 
Prológ
 Moje oči spočívajú na mame. Neprítomne hľadí cez okno, ingnorujúc moju otázku.

„Mama, tak koľko?!“ opýtam sa opäť. Tentokrát s dôrazom v hlase, čím jej jasne dám najavo, že očakávam odpoveď.

„Vyše desaťtisíc.“ povie a očami, ktoré sa začínaujú topiť v slzách stále hľadí kamsi na ulicu.

Prudko sa nadýchnem, pričom ma obklopí nával horúčavy. Na stotinu sekundy vo mne zostáva štipka nádeje, že ide len o nepodarený vtip. No tá sa pri...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Daisy2.7.2014
 

Ahoj, Kristína,
mám zopár postrehov k prológu. Prečo dávaš pred otáznik medzeru? Nemá tam byť. A pozri sa aj na písanie priamej reči. S tou tu má veľa ľudí problém. Hlavne pokiaľ je veta v priamej reči oznamovacia. Postrehla som zvláštnu vetu: Cítim prudké údery srdca a tlmené vzlyky, ktoré natriasajú jej telom. Ako cíti tlmené vzlyky? Tie môže počuť.
Keďže si ešte len tínedžerkou, využi to a prekutraj portál. Nájdeš všelijaké dobré rady a tipy, ktoré sa ti pri tvorbe zídu. Tiež by nebolo na škodu uviesť na začiatok príbehu nejakú anotáciu, o čom to bude, aby si hneď nalákala ľudí, ktorí podobný žáner čítajú a teda budú mať skôr záujem dielo ohodnotiť. Zatiaľ držím palce pri tvorení.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kristína Tonková

O mne

Volám sa Kristína. Som tínedžerka, čo sa odzrkadľuje aj v mojej tvorbe, ktorá sa zameriava na problémy dospievajúcich ľudí. Snažím sa, aby boli moje príbehy čo najviac reálne, avšak občas popustím uzdu fantázie a pustím sa do tvorby fantasy. Vo voľnom čase čítam, píšem, varím a trávim čas s kamarátmi.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: