IKARIKAR http://www.ikar.sk

Impresário (Alexander Scholz)20.2.2020
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 9, Komentáre 0

 

Boli ste už niekedy na divadelnom predstavení bez hercov? Zdá sa vám to nelogické, nemožné? V živote je všetko možné. Presvedčíte sa o tom práve teraz. Ste všetci vítaní na predstavení, v ktorom vám zo skutočného divadla nebude nič chýbať.
Pohodlne sa usaďte. Vypnite si prosím svoje mobilné telefóny. Práve doznelo tretie zvonenie. Na scénu už prichádza impresário dnešného slávnostného večera.
Majstre, máte slovo:  
Veľavážené dámy a páni, teším sa, že som tu spolu s vami na premiére vášho predstavenia v divadle zvanom ŽIVOT. Áno, dobre ste počuli, na premiére vášho predstavenia.
Aby som bol stručný, hneď v úvode vás ubezpečujem, že vás čakajú len samé prekvapenia. To všetko preto, lebo ste prijali moje pozvanie. Je mi veľkou cťou, že zotrvávate na svojich miestach. Zabudnite na každodenné problémy, nemajte zbytočné starosti, zajtra určite prídu zase iné. Hlavne, nehľadajte odpovede na špatne položené otázky. Nerobte si ťažkú hlavu z vecí, ktorým netreba rozumieť.  Držte sa zásady, že nie je také zlé, keď máme čo povedať, a nemáme komu, ako keď nemáme čo povedať, ale...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Alexander Scholz

O mne


Mám rád úsmevné slovo. Poteší má, keď s ním môžem potešiť aj niekoho iného.

Alexander Scholz

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: