IKARIKAR http://www.ikar.sk

Ivi Ilie

 

Čipkované vlny (Ivi Ilie)21.7.2012
 

Samota nezradí. Samota neopustí. Samota je tu vždy pre Vás, vždy keď zlyhá všetko ostatné, vždy ostáva ešte ona – vždy s trpezlivosťou čaká len a len na Vás. ... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Ivi Ilie

hd_wall_1830.jpg
O mne

Som malé šestnásťročné žieňa a mám rada mačky - hlavne tie smutné a opustené pod našou garážou. Hm, ale to som nechcela.


Nebudem klamať, ale som len obyčajný prvotriedny suchár a taký je aj môj štýl písania - jednoduchý, priamočiary a vraj surový. Píšem od jedenástich rokov a stále sa učím a učím sa rada. Ťukanie je pre mňa jediný únik od samoty, píšem po nociach výplachy a ráno líham vstávať oslobodená a - znova smutná.


Bojím sa dňa, keď mi slečna Melanchol prerastie cez hlavu a ja sa v záchvate nenaplnenia životných ambícií a smútku odgrágľujem - neznášam, ak dosiahnem vrchol a ak som stopercentná. Zdá sa mi to neľudské a bizarné.


A radšej si vyšliapem novú cestičku, ako keby som mala ísť po tej hlavnej. Tomu sa tuším hovorí dneska tvrdohlavosť, ja tomu však dávam o čosi iný názov - zvedavosť.


A to je všetko. A ešte veľmi rada obľubujem začínať vety slovom ,A´, hoci nás na základnej škole hovorili, že sa to nemá.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: