IKARIKAR http://www.ikar.sk

Ja, Pútnik (Domi London)14.5.2011
 

4
 počet hodnotení: 4
prečítané 411, Komentáre 2

 

 Od včera večera mi mobil vyzváňa prakticky v kuse. Možno by mi to ani tak nevadilo, keby mi soundtrack Pirátov Karibiku, ktorý mám ako vyzváňací tón už postupne nešiel na nervy. Do štvrtej ráno som bol nútený oslavovať a tváriť sa veľmi nadšene a šťastne vždy keď sa ma niekto z prítomných opýtal, či som čakal, že to takto dopadne.
Podnik bol celkom preplnený známymi osobnosťami, ktoré sa so mnou chceli silou-mocou zoznámiť. Bolo mi to proti srsti. Každý držal v jednej ruke pohárik s whisky a druhou mi odušu stískal prsty a triasol do nepríčetna. Bolo mi z toho všetkého na vracanie.
Najhoršie to bolo asi okolo pol tretej nad ránom, kedy sa slova chytil už mierne „posilnený“ producent programu s fľašou červeného Chardoneé ktorú si statočne držal pri líci akoby si chladil boľavý zub. Ten by si mal hlavne vychladiť mozog, napadlo mi, keď otvoril ústa a vypustil tie svoje perly. V podstate nepovedal nič súvislého. Mal problém udržať stabilitu, takže ho podopieral hlavný kameraman aj so strihačom a vo svojom zhruba polhodinovom koncepčne veľmi jednoduchom monológu n...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

DomiLondon15.9.2011
 

Teda, Daisy, už len kvôli čitateľom ako si ty mám chuť písať stále ďalej. Naozaj. Fakt ti ďakujem za to, že si sa na Pútnika aspoň pozrela (to sa len tak nevidí... najmä keď tu už nemám banner... to akoby som ani neexistovala :D). A čo sa týka tých čiarok... už som si dala 15 minútové hanbenie v kúte. Nikdy mi gramatika nešla. Nikdy. Nech som sa akokoľvek snažila. A potom to vyzerá takto. Desivé. Ale... ja sa skúsim polepšiť. Vážne. A ešte raz ti ďakujem za komentár. Čoskoro sem možno hodím nejaké jedno zo svojich ďalších textov... alebo tak... keď nazbieram odvahu. Maj sa pekne a pekný deň.

Daisy12.9.2011
 

Ahoj,

tak som tu :) ani to dlho netrvalo.
Chválim výber soundtracku Pirátov Karibiku - aj ja som ich mala ako vyzváňací tón. Už nemám.
Máš dobrý zmysel pre humor. Taký satirický, to sa často nevidí. Okrem toho, že nemáš zrejme vôbec potuchy, kde majú čiarky byť, ma tvoje dielo celkom bavilo.
Je umenie rozosmiať čitateľa. Myslím si, že talent určite máš, len ho treba rozvíjať. Nikto učený z neba nespadol.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Domi London

170549_1820728839059_1265316611_2134905_6490228_o.jpg
O mne

Bohu vďaka za knihy. To je asi všetko, čo k tomu môže povedať.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: