IKARIKAR http://www.ikar.sk

Jantárová sieň (RHEO)12.11.2009
 

2
 počet hodnotení: 1
prečítané 144, Komentáre 2

 

1.kapitola
Po škole
Zazvonilo.Žiaci Rosselynskej školy sa rozbehli domov.Nathan Leigh medzi nimi nebol.Už dávno oľutoval že sa na hodine dejepisu ,správal tak hlúpo. Teraz len smutne pozeral ako ostatní spolužiaci vychádzajú školskou bránou ,preč. Aj on mohol byť medzi nimi a tešiť sa z krásneho slnečného dňa. Ešte raz sa smutne pozrel na školskú bránu a pobral sa preč. Učebňa dejepisu bola v suteréne školy a viedlo k nej dlhé schodisko. Keď prišiel pred učebňu zistil že tam nie je sám. Boli tam aj traja jeho spolužiaci. Tim Koltsov bol úplným opakom Nathana. Bol to pracovitý žiak a vďaka tomu aj veľmi múdry. No už na prvý pohľad bolo vidieť že nie je z bohatej rodiny. Naopak Nathan bol "štýlový". Každý deň od spodného prádla až po šiltovku oblečený v značkovom oblečení, s MP-3kou v ušiach a nagélovanými vlasmi. Tim a Nathan sa nekamarátili a vzhľadom na ich rozdielne...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Gabika5.1.2010
 

Nápad dobrý. Ale ak mám byť úprimná, spracovanie sa mi nepáči. Je to trochu uponáhľané, také nedotiahnuté. Mne osobne nestačí vedieť, že obloha bola fialová a že sú uprostred lesa... Nedokázala som si to poriadne predstaviť.
No a ešte ma strašne mýlila priama reč. Nevedela som ju riadne rozoznať, musela som sa na tu sústrediť a to by som pri dobrej knihe robiť nemusela.
Možno by bolo fajn si to po sebe znovu prečítať a podoťahovať niektoré drobnosti. Viac opisov vôbec nezaškodí ani nespomalí dej.

M.cizmar8.1.2010
 

dakujem za pripomienky.Posnažím sa

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

RHEO

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: