IKARIKAR http://www.ikar.sk

Jarné verše (G.S.Robinson)15.5.2016
 

3
 počet hodnotení: 4
prečítané 306, Komentáre 7

 
Tien
Zaspavam azda?
ano, snád, no opät bez Teba.
Moja laska ma ucí 
este viac lúbit.
Viem ze je stratená
a jasn...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

ešte19.5.2016
 

stále sú to \"veľmi detské veci\"

G.S.Robinson19.5.2016
 

Díky za Tvoj názor, beriem ho 0, pozdrav

G.S.Robinson19.5.2016
 

Díky za Tvoj názor,beriem ho, pozdrav... takto som chcel odoslat,kuzlo klavesnice na Tablete,niekedy robi svoje :-)

Natália19.5.2016
 

Bohužiaľ, zase samé klišé a nič zaujímavé sme sa nedozvedeli. Čo keby si začal aj dačo čítať, lebo bez toho nič dobré nenapíšeš. Môj názor.

G.S.Robinson19.5.2016
 

vďaka za názor a dávam pravdu v tom, že čítanie poézie mi len prospeje. Za posledné dlhé obdobie, min. 10 rokov, som sa k tomu pre niečo vôbec nedostal.Len k próze.
Nie som ovplynený tým pádom nikým a ničím, žiadnym smerom, ani štýlom. Sú to take veršíky zo srdca, nič svetoborné, to som ani nedával sem na MT s tým účelom.Ešte raz vďaka.

Natália19.5.2016
 

Ver mi že táto výhovorka „ zo drdca“ je tu na portáli nespočetne krát. Zo žiadneho srdca sa predsa nepíše, je to všetko o vedomostiach v hlave a buď je to premyslená literatúra, alebo hlúposti a nevkus. Prečítaj si napríklad Urbana „ Utrpenie mladého poeta“ a veľa pochopíš.

G.S.Robinson20.5.2016
 

Srdcovu záležitosť som nemyslel ako vyhovorku, ale rozumiem aj Tvojmu nazoru. Cloveku pride v istych okamihoch zivota dat nieco na papier, resp.displej :-) jednoducho,proste, takto to vzniklo.Poznam Urbana samozrejme, tu knihu nie, pozriem sa na to, diky

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

G.S.Robinson

O mne

K poézii som mal vždy taký zvláštny, hlboký vzťah, akoby som sa ňou dokázal zmysluplnejšie vyjadriť,preniesť sa do inej, tajomnejšej dimenzie.Básne som písal od mojich siedmich rokov.Boli to samozrejme veľmi detské veci, ale pár ich bolo zverejnených, alebo vystavených v miestnej Matici slovenskej. Pokúšal som sa aj s prózou, ale vždy mi chýbala potrebná a povestná trpezlivosť...Písal som veľa aj v maďarskom jazyku, boli to vážnejšie práce,s jednou som vyhral súťaž pre mladé talenty.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: