IKARIKAR http://www.ikar.sk

Jašterica 1 (Bailey Lin)26.7.2017
 

4
 počet hodnotení: 5
prečítané 112, Komentáre 4

 
Brian Black
PRVÁ KAPITOLA
   
Fešák v obleku sedel v rohu baru a pil jednu whisky za druhou. Z diaľky som ho pozorovala. Leila ma podpichovala s nápadmi ako ho prilákať k nám. Aj keď som jej to neschvaľovala. Nebol to môj štýl. Nebola som ten typ čo balí chlapov v bare ale tento bol iný, taký smutný, zamyslený a zmyselný. Jeho oči sa stretli s mojimi. Hneď som vedela, že je iný, nenechalo ma to chladnou.
„Tak choď, načo čakáš, veď ťa žerie.“
Skonštatovala Leila. Smiala som sa, pretože som nikdy nikoho nebalila. Zatvárila sa trucovito. Možno aj urazene pre to, že pozeral na mňa. Ona nebola zvyknutá, že by muži v oblekoch pozerali na mňa, a nie na ňu. Leila mala krásne dlhé blonďavé vlasy, jasno modré oči a stále opálenie zo solária, ktoré si pestovala. Mala krásne dlhé nohy, pre ktoré by boli iné ženy ochotné vraždiť. Dokonale sa hodili k plným prsiam, ktoré zvýrazňovali jej perfektnú postavu. Moje kvality, ako to ona volala, spočívali podľa nej v rovných tmavohnedých vlasoch, hnedej pokožke a čiernych očiach. Z ďaleka som nemala tak dokonalú postavu ako ona. Výškou s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Maca7.8.2017
 

Čítala som to celé a mne sa to páči. Je to pútavé, chytľavé a myslím si, že to bude baviť rôzne generácie žien. Pohodové, oddychové čítanie, určite v tom pokračuj! :)

Alia S.7.8.2017
 

Odporúčam:
- vkladať kratšie kapitoly
- opraviť chyby
- uvádzajúcu vetu priradiť priamej reči, aby bolo zrejmé, kto čo povedal
- odseky členiť do logických celkov vrátane priamej reči.

Pre mňa sa dej točí okolo plytkých prípadov, takže nezaujal. Neverím príliš, že majiteľka spoločnosti je na kokaíne, jej spoločníčka to s ňou napriek tomu ťahá ďalej, aj to, ako vôbec môže firma fungovať. AK príde na poradu/rokovanie pod vplyvom, asi sa zamestnanci/spoločníci/obchodní partneri pousmejú a čím skôr stratia. Závislák si totiž nedokáže rozkázať, kedy áno a kedy vôbec. Obe sa tuším viac venujú zábave, návštevám podnikov a sexu ako vedeniu firmy. Všetci hlavní hrdinovia sa správajú i vyjadrujú ako povýšeneckí a miestami aj hlúpi pubertiaci, nie ako osoby, ktoré úspešne vedú zabehnuté firmy. Zatiaľ sa dielo točí okolo povrchných záležitostí, niekedy vhodných skôr do iného časopisu. Nazriem, či sa nabudúce konečne niečo zmení aj či príde zápletka.

R.6.8.2017
 

Celkom pútavé čítanie.

:)5.8.2017
 

Prečítala som len pár riadkov a viac som nemohla. Zmeň veľkosť písma, vety v úvodzovkách daj na nový riadok. A... Leila, Leila, Leila samá Leila. Zmeň to. Zatiaľ takto na úvod. Pokusím sa ďalej čítať

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Bailey Lin

O mne

Začala som písať zo zábavy už na základnej škole. Pokračovala som až do dnes. Popri VŠ som sa snažila publikovať. Nepodarilo sa to a tak skúšam svoje šťastie tu.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: