IKARIKAR http://www.ikar.sk

Jedného dňa 2. časť (JaNi)17.3.2019
 

4
 počet hodnotení: 3
prečítané 44, Komentáre 1

 

Lístok som prečítala ešte pár krát, starostlivo si ho ukryla do peňaženky a dala sa na odchod.
Pravou nohou som vykročila z činžiaku na rozpálený asfalt, prižmúrila oči, do ktorých mi vrážali ostré slnečné lúče. Nevedela som sa zbaviť myšlienky na Petra, hlavne ma zaujímalo či je v poriadku.
Tým dňom sa mi začal meniť život od základov. Mala som prácu, o ktorej sníva nejedno dievča v mojom veku, nemala som však pri sebe lásku. Veľmi mi chýba a to je zatiaľ preč len niekoľko hodín. Cesta mi ubehla rýchlo, zrazu som stála pred veľkou firmou nášho kamaráta. Vysoká budova s veľkými oknami, presne taká ako v každom filme. Na prízemí bola recepcia, kde mala svoje miesto upravená krásna čiernovlasá ,,Klára“ číslo dva, sklenený konferenčný stolík okolo ktorého bola červená sedačka s kreslami na usadenie návštev.
Slečna recepčná si ma hneď pri vstupe premerala od hlavy po päty a pohŕdavým pohľadom naznačila, že som asi zablúdila.
,,Dobrý deň, idem za pánom riaditeľom.“ pristúpila som k jej recepčnému pultu.
,,O tom by som niečo vedela. Nespomínal mi, že by mal dnes nejaké pracovné...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Domino21.3.2019
 

Tak ako som písal predtým, tak píšem aj dnes podľa mňa má slečna talent samozrejme, že sa tam nájdu chyby ale kto ovláda všetko dokonalo. 2ha časť pekne nadväzuje na prvú pači sa mi ako to je napísané a keď sa človek do toho začita nevie prestať. Takže slečna Jamrich pokračuj v tom ďalej, každá reakcia ta môže posunúť ďalej, nenechaj sa odradiť názormi ber ich ako lekciu, že vždy sa dá kam zlepšovať. Vlož do toho kus svojho srdca a chytís tým druhých za to ich len tak ďalej.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

JaNi

O mne

„Ľudí poháňajú dve základné motivácie: strach a láska. Keď máme strach, stiahneme sa zo života. Keď sme plný lásky, otvárame sa všetkému, čo život prináša, so zanietením, nadšením. Najprv sa musíme naučiť milovať samých seba vo všetkej našej kráse aj nedokonalostiach. Ak sa nedokážeme milovať, nedokážeme plne využiť našu schopnosť milovať ostatných a náš potenciál tvoriť.“ – John Lennon

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: