IKARIKAR http://www.ikar.sk

Jednoducho úžasný (Liliána)10.2.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 227, Komentáre 2

 
Jednoducho ja
Vždy som bola skôr sivou myškou a nevadilo mi to, pretože som nepotrebovala nápadne vynikať. Mojim cieľom bolo vždy a všade nenápadne prekĺznuť, niekedy túžim byť až neviditeľnou, ale nie z dôvodu potmehúdskych či nekalých úmyslov. Proste nerada pútam pozornosť a úplne najviac ma stresuje množstvo ľudí. Alebo ak sa mám pred nimi prejaviť, pretože to vyžadujú moje školské povinnosti či nejaké iné povinnosti, ktorým sa skrátka nedá vyhnúť. Keďže som jedináčik, nikdy som nepoznala, čo je to prirodzená súrodenecká autorita, nemala som napríklad staršieho brata, ktorý by ma ochraňoval, ako si to u starších bratov pravdepodobne mylne predstavujem. Nemám ani sestru, ktorá by ma „zasvätila“ do tajov puberty, chlapcov, prvých lások, prípadne ako sa správne nalíčiť. Nie, nie som zase až taká zaostalá netýkavka, ako by sa mohlo zdať. Ale očné linky si dodnes kreslím na krivo. Preto z bezpečnostných dôvodov si ich nekreslím vôbec. Používam len maskaru a jemný make up. Čo sa týka oblečenia, kriticky uznávam, že cit pre módu nemám. Občas trochu závidím mojim úspešnejším...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Liliána22.2.2014
 

Ahoj, Daisy,
ďakujem za tvoj koment, aj ked nie velmi pozitivny, ale priznam sa, ze ine som ani necakala. preco? lebo ide o moj prvy literarny \"pocin\", ak sa to da teda tak nazvat...chcela by som pisat, ale asi sa este mam co ucit...citanie inych diel zacnem realizovat, len na to treba cas a klud :) co sa tyka deja, ani sama zatial neviem, akym smerom sa to bude uberat, takze skusim na tom zapracovat :)
maj sa pekne.

Daisy16.2.2014
 

Ahoj, Liliána,
o čom dielo bude? Treba si podchytiť čitateľov hneď na začiatku a tu sa to žiaľ nepodarilo. Obrovská časť prvej kapitoly je len opisom hlavnej protagonistky. Nehovorím, že bol opis napísaný zle, ale mohol byť popretkávaný aj nejakou dejovou líniou, aby som sa pri ňom nenudila. Hodila by sa tu nejaká anotácia, ktorá by načrtla dejovú líniu - určite si už zopár takých prečítala, vyskytujú sa na obaloch kníh, na internetových stránkach kníhkupectiev... Ich úlohou je navnadiť čitateľa, aby čítal knihu, ale zase nemajú prezradiť všetko, nie sú jej obsahom.
Okrem toho, ak chceš získať nejakú reakciu, mala by si sa zapájať do čítania a komentovania diel iných autorov na portáli, pretože v opačnom prípade hrozí, že Tvoje dielo upadne do zabudnutia. Tvoje komentáre pri iných dielach môžu zaujať niekoho iného a príde sa pozrieť, ako píšeš Ty, môžeš sa vyvarovať chýb, ktoré robia iní autori a podobne.
To je z mojej strany asi všetko.
S pozdravom
Daisy

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Liliána

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: