IKARIKAR http://www.ikar.sk

JUROŠÍK (Alena Balážová Brošková)14.8.2014
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 212, Komentáre 5

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alena23.12.2014
 

Svätá moja naivita...mám 50 a stále beriem každého smrteľne vážne. Ale aj tak, vďaka Ti za koment a nemusíš mi odpovedať na otázku z mojej predošlej reakcie. PS: Napísal si peknú básničku.

LK23.12.2014
 

Mám pocit, že vychádzaš z reality a tá ti kazí štýl. Je to skôr rozprávanie ako poviedka, t.j. popis udalostí, ktorému chýba správny spád. Ale hviezdička za kultivovanosť jazyka :)

Alena23.12.2014
 

Ďakujem za názor, som vo \"vývine\". :-) Áno, môže to byť skôr rozprávanie, no napriek všetkej mojej snahe, nedokážem s tým nič urobiť - takže Jurošík zostane takýto dakde v šuplíku. No veľmi by ma zaujímalo v čom vidíš - resp. vnímaš to, že rozprávaniu chýba\"správny spád.\" Budem rada, lebo ako píšem, vyvíjam sa.:-)

Vizvo16.8.2014
 

Ahoj Ali. Musím povedať, že sa zlepšuješ. Ten TRBANTÍK, to snáď ani nebola poviedka. Toto je iné. Ale nechcela by si to aspoň občas okoreniť priamou rečou?

Alena16.8.2014
 

Vrelá vďaka! :-)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Alena Balážová Brošková

O mne

Som stará duša s mladým duchom a veľkou chuťou písať. Radím sa medzi mladých autorov hoci na verejnosť idem so svojimi dielami až teraz, po päťdesiatke. Moje príbehy sú ľahko stráviteľné no výživné, okorenené humorom a mnohé z nich sa odohrávajú v časoch o ktorých dnešní mladí autori vedia len z počutia a to im - podľa mňa, pridáva na príťažlivosti. Alebo práve naopak? To posúďte vy.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: