IKARIKAR http://www.ikar.sk

K И I H A (Gabriel Dragon)24.9.2009
 

4
 počet hodnotení: 4
prečítané 215, Komentáre 2

 

 
 
 
 
 
 
K И I H A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kapitola 1

DEDINKA MÚDROSTI
 
Trvalo mi roky ,kým som ju našiel.Vlastne ona si našla mna.
A nájde si aj teba , lebo ked v nu veríš a dúfaš ,si k nej o krok bližšie ,ako tí druhí.Komplikované veci sa tu menia na jednoduché a naopak.Moja Dedinka Múdrosti.
V zime je celá posiata snehom ,velkou bielou perinou bez konca.Len tam kde je potok je dlhý čierny pás.Všetko ostatné je biele ,aj strechy aj kopce.A za nimi je dalšia Dedinka a další potok.Další ludia a další príbeh.A jedna z tých dedín je možno práve tá tvoja.
Moj príbeh sa začal práve tu...

Miloval som tie rána ,ked slnko vychádzalo spoza kopcov a vzduch sa pomaly ohrieval.Na stole ma čakala šálka čerstvého kakaa veľká ako svet a v záhrade bolo počut ,že sa začal nový den.
Starký sedel pod stromom a díval sa na trávu ako sa naklána zo strany na stranu.Bol to chlap s úsmevom na tvári ,s cigaretou v ruke a skvelým názorom na svet.Raz sme pod...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

zošívačka pochválená25.8.2013
 

časť od: miloval som tie rána; po: stále z iného brehu; stojí za povšimnutie, ale ja sa ešte nechcem dokaličiť, tak sa uspokojím s tým..
ničmenej, roľbu stretávam prvý raz v živote; peniaze míňame v obchode, s osobami sa míňame na ulici; keď kurtizána môže byť kurva, prečo nie pobehlica behna, že?
asi tak

KattyNka30.11.2011
 

Ahoj, celkom zaujímavé je to. :-D

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Gabriel Dragon

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: