IKARIKAR http://www.ikar.sk

Mesto (Bailey Lin)8.8.2017
 

3
 počet hodnotení: 7
prečítané 101, Komentáre 4

 

Kapitola 6 Mesto


„Áno, tu a teraz.“


Chadova odpoveď nebola prekvapujúca, aspoň nie pre mňa.


Tyler a Michael sa síce tvárili pohoršene, ale nemali prečo, veď oni dvaja so mnou už spali. Rad prišiel na Tylera a ten čakal otázku znova od Chada.


„Pravda alebo odvaha?“


Dúfala som, že povie odvaha, inak by mu Chad mohol dať otázku, či som spala s ním a bolo by to jasné.


„Odvaha.“


Odľahlo mi a veľmi. Nemohla som dýchať.


„Pobozkaj Als.“


Nie! Nie? Áno prosím? Čo to so mnou je? Už viac piť nemôžem. Vylúčené. Myslela som si, že to Tyler nespraví, ale postavil sa  a išiel k smerom ku mne. Rýchlo som si navlhčila pery. Čakala som malú pusu na pery. Miesto toho mi vrazil jazyk rovno do úst a urobil to presne tým štýlom, ako keď sme spolu spali. Zavrela som oči, bola som s ním v džungli a milovali sme sa na zemi. Odtiahol sa a ja som otvorila oči. Bola som späť a videla som civieť na mňa šesť párov očí. Tyler si sadol na miesto. Ja som sa snažila schladiť vodou, s ktorou som zapíjala ten hnus na stole. Nasledoval Tyler a jeho otázka na Michaela.


„Pravda alebo odvaha?“


Michae ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Z.16.8.2017
 

Je to zaujímavé. Budem čítať ďalej.

Rada11.8.2017
 

Nebavilo, je to také nemastné-neslané ale aspoň poradím: vety za priamou rečou nepatria často tomu, kto to povedal. Treba si to dať na poriadok, lebo to dosť mýli, každá reč patrí vždy na nový riadok.

Maca8.8.2017
 

Mala som tú česť prečítať z tohto diela celú prvú kapitolu a bola som z toho nadšená. Myslím si, že takýto žáner medzi slovenskými dielami chýba. Lins, určite v tom pokračuj, sama som zvedavá, ako to celé dopadne, je to veľmi napínavé. :)

.8.8.2017
 

Kedy bude pokračovanie?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Bailey Lin

O mne

Začala som písať zo zábavy už na základnej škole. Pokračovala som až do dnes. Popri VŠ som sa snažila publikovať. Nepodarilo sa to a tak skúšam svoje šťastie tu.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: