IKARIKAR http://www.ikar.sk

Môj útek (David Sasarák)8.8.2019
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 47, Komentáre 1

 

KAPITOLA SEDEMNÁSTA „Víťaza sa nikdy nebudú pýtať či hovoril pravdu.“


Práve teraz mi na plecia padol posledný kameň, ktorého tiaž som už neuniesol. Všetky plány sa roztrieštili ako zrkadlo, zachytávajúce odraz môjho pravého ja. Padli, zaľahli popolom z ruín toho zrádneho národa. Zrada je hold sťa nákaza. Eliminujete ju v miliónoch a nakoniec stačí jeden, ktorý postupne nakazí dalších. V tomto prípade je Bormann ten prenášač. Priniesol zradu zo zamorenej Európy a infikoval ňou všetkých vôkol mňa. Nemecko padlo, ale ja do pekla nepôjdem. Nepôjdem tam, kým so sebou nevezmem všetkých vinníkov jeho pádu! Moje meno bude to posledné čo ostane na ich tonúcich perách. 

Prišiel čas dobojovať môj boj:

„Degrelle, zhromaždi mužov. O sedem minút prídu posily. S ich pomocou výjdeme z tohto diablovho hniezda.“

Vidím, že Degrella zmietajú pochybnosti. Bormann mu do hlavy zasial neistotu. Bude lepšie ho odstrániť pred druhým pokusom o moju elimináciu. Tentokrát by mohol zabiť správneho. Najprv sa však odtiaľto potrebujem dostať. 

Zhromaždenie prebieha v hale:

„Bojujte do posledného dychu za svoju slobodu. Prebojujte nám cestu von a získate ju namiesto trofeje ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Elisa16.8.2019
 

Ahoj, zvolil si si naozaj odvážnu tému. Príliš neobľubujem biografiu, ani jej prvky v knihách, ale možno to časom prehodnotím. Začala som čítať a bola som skeptická, ale niečo v tvojej tvorbe ma donútilo čítať ďalej. Úvod som zhltla na posedenie. Nechcem predbiehať, ale zatiaľ sa mi páči tvoj štýl.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

David Sasarák

O mne

Dobrý deň, moje meno je David. Tipujem, že takto začínajú asi všetci, keďže nevieme čo písať. Kto by to čakal od niekoho, kto napísal cez sto stranovú knihu. Jednoducho budem pokračovať bežným postupom . Mám 18. Číslovkou napísané, pretože som lenivý. To je prvá vlastnosť. Žijem neďaleko Svidníka. Na vašom mieste by som nevedel kde sa toto mesto nachádza, ak by sme neboli každý týždeň v správach. Ďalšia podstatná informácia, som dobre informovaný o dianí vo svete. 😂😂 Nie, správy nepozerám, vždy pri nich jedine plačem. Pekná vlastnosť, som citlivý. Pre kamarátov zábavný, pre matku otravný. Áno, stále žijem s rodičmi, hanba. Ale cez týždeň chodím na internát v Prešove. Sloboda! Takže sa o seba viem postarať. Pri registrácii uvádzate, že ak uvediem nepravdivé informácie o sebe, žiadosť neuznáte, preto neberte vážne tú samostatnosť. Chodím na gymnázium, môžem uviesť aj meno, ale to by bola reklama zadarmo. Chamtivosť... ďalšia vlastnosť, samozrejme neželaná (GK2) Dúfam, že ma na konci roka znova vyznamenajú za reprezentáciu. To znova tam muselo byť.... asi na zdôraznenie.... takže do zoznamu mojich personálnych vlastností môžete pripísať aroganciu, egoizmus..... na to sa sťažuje matka, ja to nevnímam. Podľa mňa klame😂😂
Teraz príde nudná časť.... písaniu sa venujem od 15-tich (lenivosť), kedy som zistil, že ma to celkom baví. Človek sa môže odrážať od predstavivosti, ktorej mám niekedy až nad hlavu.... keď som bol menší bál som sa spať sám. To viete, tma je ako plátno, na ktorom tvoríme vlastný obraz. Maliar sa inšpiruje pocitmi, lenže keď je hlavným pocitom strach ani obraz nie je prívetivý. Našťastie sa po čase narodil brat. Vtedy našťastie, teraz na obtiaž (neee mám ho rád) Nerušte žiadosť je to pravda!😂 Som ukecaný, to tvrdia ľudia, ja ich cez vlastné slová nepočujem. Mohol by som tu napísať ďalšiu knihu, Ja a David), ale na to nie je priestor.... každopádne túto rubriku beriem čisto zábavným spôsobom, preto nezhodnocujte informácie obsiahnuté v texte, ďakujem za pozornosť.

S pozdravom David.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: