IKARIKAR http://www.ikar.sk

Zamotaná (Mageva Voan)25.8.2019
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 105, Komentáre 5

 

Kapitola Trietia (Zamotaná)


 


 


   Zobudila som sa na chlad, ktorý mi oblizoval chodidlá vystrčené spod paplóna. Ponaťahovala som si ruky, nohy a v tej chvíli mi zaškvŕkalo v bruchu. 


   „Ruby's otvárajú až o desiatej." Otočil sa rozospatý Michael a zaklipkal svojimi čokoládovými očami. Natiahol svoju mohutnú ruku a privinul si ma k nahej mohutnej hrudi, pod ktorou sa skrývali vypracované tehličky na bruchu, za ktoré vďačí rokom tréningu basketbalu. 


   Jeho husté mihalnice ma pošteklili na líci a polo dlhé bronzové vlasy po plecia mi padli do tváre. Poškrabkala som sa nose jeho na krátko zarastenou bradou a pritiahla sa k nemu bližšie.


   Nebudem klamať. Párkrát sa mi stalo, že som snívala, povedzme, o viac pikantnejších scénkach s mojím kamarátom.


   Ako ho bozkávam na piercingu.


   Ako ho posievam pusinkami po jeho tetovaní.


   Ako ma zoblieka.


   Ako ho ja zobliekam.


   A, ako si to rozdávame. 


   Tvrdo.


   Postrehla som, že sa mi v tele nahromadila rozkoš a stiahla nohy k sebe. Keby som bola chlap, už by Mike pocítil moju erekciu na bruchu. Samozrejme všetky ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S:25.8.2019
 

V akej krajine sa príbeh odohráva?

Mageva Voan25.8.2019
 

Edinburgh, ale počas knihy sa vystriedajú viaceré mestá. Gro príbehu sa bude odohrávať v Londýne.

Alia S.25.8.2019
 

Načo voliť cudzie (najmä anglické) prostredie? Je to síce móda, ale mnoho tínedžerov nezvláda, resp. neovláda reálie, a potom to všetko tak aj vyzerá. Pokiaľ v Edinburgu žiješ, je to v poriadku, ale ak nie, tak tému nezvládneš.
Hlavná hrdinka je teda Slovenka? Lebo akosi nerozumiem. Pomenuj mi ju, aj tie, ktoré sú tiež Slovenky, aby som si ich vedela zaradiť a pochopiť.

Mageva Voan25.8.2019
 

V Škótsku študujem, takže viem veľmi dobre o čom píšem.

Korene hlavnej hrdinky siahajú do Rakúska-Uhorska, t.j. Slovensko, Maďarsko, Rakúsko. Ďalej v knihe to bude aj postupne vysvetlené. Čo sa týka ďalších postáv, tých národnosť, vlastnosti, vzťah ku hlavnej postave budú tiež počas ďalších kapitol načrtnuté.

Alia S.25.8.2019
 

Mená som chcela. Ella a Maja sú Slovenky?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mageva Voan

MV2.jpg
O mne

Som sarkastické stvorenie, ktoré miluje potápať sa vo vlastnej fantázii. Vždy, keď ma svrbia prstíky nezabúdam na slová od Toni Morrison, ktoré ihneď naštarujú moju predstavivosť. "𝘐𝘧 𝘵𝘩𝘦𝘳𝘦 is 𝘢 𝘣𝘰𝘰𝘬 𝘵𝘩𝘢𝘵 𝘺𝘰𝘶 𝘸𝘢𝘯𝘵 𝘵𝘰 𝘳𝘦𝘢𝘥, 𝘣𝘶𝘵 𝘪𝘵 𝘩𝘢𝘴 not 𝘣𝘦𝘦𝘯 𝘸𝘳𝘪𝘵𝘵𝘦𝘯 𝘺𝘦𝘵, 𝘵𝘩𝘦𝘯 𝘺𝘰𝘶 𝘮𝘶𝘴𝘵 𝘸𝘳𝘪𝘵𝘦 𝘪𝘵."

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: