IKARIKAR http://www.ikar.sk

Katarína Veinhardtová

 

Lucy (Katarína Veinhardtová)27.3.2015
 

Po tele mi už asi stý raz prebehli zimomriavky a mohla by som odprisahať že som počula ako sa mi od zimy zatriasli kosti. Nevedela som sa však rozhodnúť či sú na vine krátke letné šaty, alebo chladný kameň z ktorého pozostávala celá miestnosť. ... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Katarína Veinhardtová

ja.jpg
O mne

Písanie ma chytilo keď som mala desať. Často som nevedela od toľkých nápadov spávať, tak som sa teda rozhodla písať. Dovtedy mi knižky prišli ako najväčšia nuda na svete, a nevedela som pochopiť, ako sa dievča, ktoré sedelo vtedy vedľa mňa, na tom zdrape vedelo tak zabávať.

Mám množstvo nepublikovaných, ba aj nedokončených poviedok a príbehov. Len preto, lebo som presvedčená o tom, že na to, aby ich niekto čítal, buď ja nie som dostatočne pripravená alebo to ony nestoja ani o zmienku. Neviem či je to celkom normálne, no ešte nikdy som kritiku nebrala ako urážku, či niečo, kvôli čomu by som mala smútiť. Beriem to skôr ako podporu od ostatných, lebo potom viem, kde som spravila chybu a čo naozaj nebolo správne, a tým sa vlastne učím.

Veľmi pekne ďakujem tým, čo sa dostali až sem a prečítali si moje kecy. :D Vážne ďakujem. A ak už ste tu, prečítajte si niečo a komentujte. :)
Ps: Veľmi sa ospravedlnujem, že neviem odpísať na Vaše komentáre, no z nejakého dôvodu sa neviem prihlásiť na svoje konto návštevníka. Prepáčte a vedzte, že všetky Vaše komentáre vidím a beriem na vedomie. :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: