IKARIKAR http://www.ikar.sk

Každý má svoje tajomstvo (Simik)30.7.2011
 

3
 počet hodnotení: 4
prečítané 3181, Komentáre 7

 
Každý má svoje tajomstvo (1.kapitola)
 
Je to zváštny pocit, keď viete, že niekde po svete vám chodí brat či sestra a vy ich vôbec nepoznáte. Predstavujete si, aký môžu byť, no nedostanete odvahu odhaliť toto tajomstvo.
Ona túto odvahu mala. Nikdy by ju ani nenapadlo, čo sa môže stať, keď ho spozná. Nikdy by nečakala, že bude práve taký. Nevedela, či má byť šťastná alebo má plakať. 
 
        „Tak toto by som o ňom vážne nepovedala,“ úplne prekvapená povedala tichým hlasom Lucia, tak aby ju nikto nemohol počuť.
         Miša nemusela povedať nič, ale už len ten jej výzor hovoril za všetko. Tu boli slová zbytočné. Jej chalan išiel brigádovať na istý čas do zahraničia. Volanie cez skype či písanie cez facebook. Tak to malo vyzerať, ale to sa zmenilo na dlhé vyčkávanie pri nete, kým on bol niekde v bare s kamošmi. Napokon jej len prišla správa, že by sa mali rozísť. Bolo v tom iné dievča. Lucia t...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Didi16.2.2012
 

Velmi dobre sa to cita. Nemala som cas precitat si zvysok, ale rada sa k nemu vratim neskor :) Drzim palce pri dalsom pisani.

KattyNka28.11.2011
 

Celkom fajn dielko. Prajem veľa šťastia pri ďalšom písaní. :-D

Filip de\'Mad Grim16.8.2011
 

Zdravím Ťa!
Zrejme som spravil veľkú chybu :/
Ako prvé som si prečítal poslednú pridanú časť tvojho príbehu.

V podstate sa mi to páčilo (a to som zvyknutý na iný žáner).
Je krásne, že si ma v tak krátkom príspevku dva kráť šokovala (zistenie, že je jej brat a že tá holka spáchala samovraždu).

Čo mi tam na druhú stranu chýbalo bolo viac opisu. Predstavenie si situácií. Čo sa presnejšie deje, aby som lepšie zapadol do prostredia. Neviem ako ostatní, ale ja si pri čítaní rád predstavujem konkrétne situácie.

Istotne ak nájdem čas prečítam si to od začiatku :)

Simik17.8.2011
 

Som rada, že sa ti to páčilo. Kniha ma taký názov, pretože je o odhaľovaní tajomstiev a toto nie je koniec. Ak by si náhodou čítal aj ďalej, odhalia sa ďalšie.
Áno, priznávam, že je tam málo opisu a zároveň aj to, že začiatok nemusí byť pre ostatných veľmi pútavý. Je to prvá vec, ktorú som napísala a ak by som to mala písať ešte raz, dej nechám, ale napísala by som to inak :)

Simik6.8.2011
 

Dakujem za upozornenie :) Pridavam tu prvykrat takze som nevedela ci je lepsie vsetko naraz alebo postupne :) Budem rada ked si to precitate :)

Bee3.8.2011
 

Tvoje dielo som nestihla celé dočítať, keďže si dala hneď niekoľko kapitol. V blízkej dobe sa k nemu určite vrátim, aby so ho dočítala, pretože vyzerá byť veľmi zauímavé. Stihla som si akurát tak prečítať začiatok, ktorý ma oslovil.

Naty1.8.2011
 

Ahoj Simik,
tvoj dielo som si ešte neprečítala len z jedného dôvodu. Nedávaj hneď naraz rovno 50 kapitol. Daj tak každy deň jednu. Budeš mať viacej čitateľov,keďže to bude na ploche každý deň.
Neskôr sa k tvojmu dielu ešte vrátim, aby som aspoň zhodnotila začiatok.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Simik

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: