IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kde slnko nechodí... (Eva H.)11.2.2020
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 14, Komentáre 0

 


1.kapitola


Každý, kto vo svojom živote urobí krok ku zmene, posunie sa ďalej. Po ôsmich mesiacoch mohla Janka konečne povedať, že je šťastná a spokojná. Gabriel do jej života už nepatril.

Precitla zo spánku a pozrela na hodinky. Zaspala, večer zabudla v mobile nastaviť čas na budenie. Z postele vyskočila ako srna, po ktorej strieľal poľovník amatér a minul. Deti už pobehovali po byte, ich pravidelný odchod do školy bol sedem dvadsať. Lukáš sa každé ráno o Martinku sám postaral, odprevadil ju do školy a potom kroky nasmeroval na strojarinu.


Sedem tridsaťpäť a miesta na parkovisku pred poliklinikou boli už takmer všetky obsadené. S červenou Mazdou cúvla na miesto, odkiaľ zaradil spiatočku starší pán na aute s reklamou firmy na pálené tehlové obklady. Potešilo ju, že parkuje blízko budovy, z ordinačnej miestnosti bude mať dobrý výhľad na svoje auto. Ponáhľala sa, už si nepamätala kedy naposledy meškala do práce. Vstupným vestibulom prešla rýchlim tempom, nemala ani čas sa pozrieť na pravú stranu, na dlhý rad ľudí, kde sa vydávali lieky na predpis. Zastavila sa až pri výťahoch ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: