IKARIKAR http://www.ikar.sk

Keby som mohla... (Paulina Horňáková)9.2.2016
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 213, Komentáre 4

 
Keby som mohla...
     Otvorila oči, no hneď ich znovu zavrela. Zopakovala to niekoľkokrát dúfajúc, že to bol celé len veľmi nepodarený sen a ona sa zobudí doma vo svojej mäkučkej posteli. Nič sa však nezmenilo.
Ešte tu bola nádej, že zomrela a ocitla sa v nebi. Tam je to tiež všetko nekonečné a biele. Teda aspoň tak to hovoria v tých plytkých hollywoodskych filmoch. Zhlboka sa nadýchla a ucítila zápach dezinfekčného prostriedku.
Už 119. deň sa zobúdzala v malej miestnosti s mäkkými stenami. Prvé dni, teda nie prvé dni, ale dni po tom, čo z vás opadne ten hnev, že vás sem vôbec strčili, sú mäkké steny celkom zábavné. No po tak dlhej dobe, aj keď ste predtým blázon neboli, sa z nich isto „scvoknete“.  Zaujímalo by ju, kto vymyslel, že tu bude všetko biele. Prečo nie zelené, modré alebo žlté?
Všetko toto bolo pre jej dobro. Teda aspoň tak to hovorili lekári a jej rodina. Pri týchto slovách sa vždy len usmiala. Za ten čas sa naučila, že nemá zmysel čokoľvek hovoriť. Aj tak jej nikto neveril. Veď je chorá. Je šialená. Šialená Deb. Debora, áno, ešte aj meno mala vhodné pre šial...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

zuzi19.3.2016
 

tak toto je fajn, kde najdem pokracovanie? :-)

Paulina19.3.2016
 

Pokračovanie zatiaľ nie je. Ale určite bude :)

Bastien21.2.2016
 

Pár krát soms a aj zasmiala :) Ďakujem, ze spríjemnenie dňa :)

Paulina19.3.2016
 

Veľmi sa teším, že moje ,,dielo\" sprijémnilo deň :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Paulina Horňáková

O mne

Neznášam ľudí, najmä ženy, ktoré majú prehrávanie ako modus operandi. Keď sú nasilu vychechotané, upišťané, akože úbohé a slabé, svet zachraňuj ma! V ich spoločnosti sa vo mne prebúdza chuť im vážne fyzicky ublížiť.
Neznášam hlúpych ľudí, takých ktorí hlúpych hrajú, ale aj tých, ktorým to fakt nedopína, a bohvie, či je to naozaj výrobná chyba...
Milujem knihy, filmy, dobré jedlo. Trpím nenapraviteľnou vášňou k fotografii a už 15 rokov milujem Codyho Lamberta.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: