IKARIKAR http://www.ikar.sk

Keď lesbičky pochodujú... (Oli Margarétka Gluštíková)23.5.2010
 

3
 počet hodnotení: 1
prečítané 183, Komentáre 8

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

chlotichilda3.6.2010
 

Tento fejtón nie je vôbec vtipný a je smutné, keď v dnešnej \"modernej\" dobe niekto nechápe, že sa môže niekto narodiť ako homosexuál. Dúfam, že pisateľka tohto fejtónu bude od toho uchránená, lebo jej dieťa by potom veľmi veľa trpelo.

Margaréta3.6.2010
 

Pre mňa je každý človek v prvom rade plnohodnotným človekom, neposudzujem ľudí podľa sexuálnej orientácie. Len mi občas napadne myšlienka, že aj my hetero sme vlastne v tomto svete utláčaní. Ale to si nikto nevšimne, lebo naše práva sú každému také prirodzené, že to nikto takto nevníma. Moje deti budú mať na výber, aká by som to predsa bola matka keby som nechcela, aby moje deti boli šťastné. Pekný deň prajem :)

Andrea Didi Vargová25.5.2010
 

:) Je to zaujímave. Pekne podané a je to tvoj názor a ten ti neberiem, ale ja mám na toto úplne opačný názor. A podľa mňa nejde o to či je to moderné alebo nie. To je jedno že žijeme v \"modernej krajine\". A to s tým alkohol máme chápať tak že lezby sú alkoholičky?....

Nevyberáme si do koho sa zamilujeme ♥

Margaréta25.5.2010
 

Určite by som ich nezaškatuľkovala ako alkoholičky, alebo strigy...chápem, že za to nemôžu. Vo fejtóne som ich síce vykreslila veľmi ostro, ale správny fejtón má predsa čitateľov pobúriť a vyvolať diskusiu :)

secentity25.5.2010
 

Huh... aké krátkozraké... bojte sa všetci, kto nie ste aspoň trochu normálni v našej \"modernej krajine\".

Margaréta25.5.2010
 

Áno, odkedy ma pobozkala tá žena, tak sa bojím každý deň. Máš úplnú pravdu.

secentity28.5.2010
 

Tvoj text ako každé iné dielo vyjadruje tvoj názor, a ja ti ho neberiem. Iba ho pokladám (ten text) za veľmi úzkoprsý, dosť agresívny a plný zloby a nenávisti, nie spravodlivého rozhorčenia nad osobným prežitkom. To je zasa môj názor.

Margaréta28.5.2010
 

Secentity, cítim, že uhly pohľadu máme rôzne.Chápem, čo mi chceš povedať, skúsim si to zobrať k srdcu. Ďakujem :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: