IKARIKAR http://www.ikar.sk

Keď miluješ, nevlastníš! (Monika Lopušníková)7.4.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 299, Komentáre 1

 

 pohode“ posmelila som ho milým tónom.
Keď, otvoril dvere, na ktorých bola tmavomodrá tapeta prelínajúca sa s farbou nebíčka, vošla som dovnútra a zostala som stáť v prázdnej chladnej bytovej chodbe, kde som po bledunkej plávajúcej podlahe počula ako prešiel popri dverách.
„Topánky si daj sem“ ukázal prstom.
„Rovno je obývačka, kľudne si sadni, prinesiem nám to pivo čo som sľúbil“ zapálil malú lampu pri prahu dverí v obývačke a ja som sa posadila na tmavozelenú vzorvanú sedačku, ktorá mala aspoň 10 rokou a pripadala mi ako tie nábytky, ktoré predávajú na jarmokoch a všade rozvoniava trdelník, no tu tá vôňa chýbala, bolo tam cítiť len jeho vôňu, ktorá ma priťahovala ako včelu na kvietok.
Podišiel opatrne ku mne, položil dva poháre vedľa seba na starý stolík a zapálil tri veľké sviečky. Čupel, v tieni mu svietili len do hora vygélované vlasy. Položil čierny zapaľovač na stôl, kľakol si ku mojim nohám a ja som mala opreté lakte o kolená. Nežne ma chytil za ruky, pozeral sa mi uprene do očí. ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

DARK10.4.2013
 

Monika, môže čitateľa baviť niečo, čomu chýba začiatok (možno písmená, možno i slová), čo má takmer v každej vete niekoľko nedostatkov? Tak šup-šup poopravovať, možno si prídem niekedy dočítať, zatiaľ ma mnoho chýb vyrušovalo natoľko, že som sa nemohla sústrediť. Dúfam, že poviedka má zauzlenie i pointu, aby malo zmysel čítať.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Monika Lopušníková

O mne

Som mladučká 23 ročná baba, ktorá miluje život a má nad ním zdravo-nezdravý nadhľad. Milujem humor a neobyčajné veci a ľudí...

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: