IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kirklandská akadémia (Mia Luca)12.8.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 195, Komentáre 0

 
Prológ
„Všetko najlepšie Mel!“ ozvalo sa z obývačky keď Melánia vstúpila do izby. Vedela, že pre ňu rodičia niečo chystajú, ale nemyslela si, že keď sa ráno zobudí, bude tam celá jej rodina a priatelia. Ešteže sa stihla aspoň trošku upraviť.
Rýchlo si prehrabla rukou vlasy, prehodila si ich cez jedno plece a obrátila sa k rodičom. „Mami, oci, ďakujem, ale to ste vôbec nemuseli. Pokojne by som si vystačila s darčekmi,“ povedala zo žartu a zoširoka sa usmiala.
„No veď ani na tie sme nezabudli, neboj sa,“ odvetil otec.
Melánia tento rok slávila 15 rokov. Vždy mali veľkolepé oslavy, ale 15 je už teda niečo. Všetky deti v ich rodine dostanú právo sa od pätnástich rozhodovať samé. Okrem iného to znamená, že si môžu vybrať svoju ďalšiu školu, keďže na základnej končia. Mel už presne vedela kam pôjde. Pekárska akadémia, ktorá sídli len o pár ulíc od ich domu. Nič nemôže byť lepšie, ako zostať doma a chodiť na skvelú školu.
Mel zbadala v maminých rukách zabalený darček s obálkou na vrchu. S nadšením sa k nej rozbehla. Už od malička bola zvedavá, ale dnes bola doslova nedočkav...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mia Luca

O mne

rada sa smejem
ale ešte radšej čítam a píšem

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: