IKARIKAR http://www.ikar.sk

Klamstvo srdca (luna lee)31.1.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 99, Komentáre 1

 
Klamstvo srdca
1. kapitola
 

Len čo sa dvere na toalete za mnou zatvorili, vydýchla som si. Osobitá vôňa kina a pukancov sa stratila a nahradil ju výrazný pach čistiacich prostriedkov a Sava. Oprela som sa o dvere a zatvorila som oči. S každým výdychom sa zo mňa vyplavovalo napätie a hnev. Po tele sa mi začala šíriť úľava, že sa mi konečne podarilo vypadnúť z kinosály. Keby som tam totiž zostala ešte o minútu dlhšie, museli by ma odtiaľ odviezť v zvieracej kazajke rovno do blázinca.
Pod viečkami sa mi neustále premietali tváre. Teova zmätená, ktorá sa menila na prosiacu o prepáčanie, potom Lenkina s výrazom zhrozenia, čo sa miesil s jej starostlivým pohľadom, aký vie najlepšie vyčariť iba moja naj kamoška. No a najlepšia nakoniec. Urban.
Pretiahnutý ksicht, vlasy odstávajúce na každú stranu (tie nevideli hrebeň aspoň rok) a jeho malé, modré oči, čo sa do mňa zavŕtavajú a skenujú ma. Bolo mi z toho zle. Pri blízkej príležitosti hodím stopro tyčku.
Ľutovala som Tea, z ktorého vytiahol Urban inform...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Daisy16.2.2014
 

Ahoj, Luna Lee,
dlhšiu dobu som Tvoj príspevok obchádzala, hádam kvôli jeho dĺžke, ale dnes som sa odhodlala a prečítala ho. Bola som celkom milo prekvapená a keby tu bola druhá kapitola, zrejme by som sa do nej hneď pustila. Sem-tam Ti chýbali čiarky, na to sa ešte pozri.
Vidím, že tu máš málo komentárov, respektíve žiadny. Ak chceš získať nejakú reakciu od čitateľov (hádam kvôli tomu si dielo nenechala len kdesi v zásuvke), nestačí román len zverejniť, ale treba sa aj zapájať do čítania a komentovania diel iných autorov. Tí si zvyknú často pomáhať navzájom a k nováčikom sa tak nedostanú. Taktiež sa môže stať, že Tvoj komentár pri inom diele niekoho zaujme a príde sa pozrieť, čo píšeš Ty. Obávam sa, že ak zostaneš nečinná, podobne skončí na portáli aj Tvoj román.
S pozdravom
Daisy

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

luna lee

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: