IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kniha naivného dievčaťa (K. B.)7.8.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 158, Komentáre 3

 

JÚN
Ráno bolo upršané a prekvapivo chladné. Pod dáždnikom som sa presunula z domu do malej kaviarne v centre mesta. Pri okne stál osamelý stolík s dvoma stoličkami. Akoby na mňa čakal a volal ma do svojej náruče. Príjemný pocit, že niekto-tam-hore predsa len na mňa myslí  ma trochu upokojil, no ani tak som nevedela kontrolovať svoj roztrasený hlas. Našťastie, čašník moju objednávku pochopil a vzdialil sa. Čas som si krátila pozorovaním ostatných návštevníkov podniku.
Bol tu starý pán pochutnávajúci si na množstve rôznych zákuskov, vyčesaná biznisžena s blúzkou zapnutou až po krk i náhodní čudáci vyzerajúci trochu ako stratení turisti.
Moja káva konečne dorazila na stôl. Čašník trochu vylial, ale tvárila som sa, že sa nič nestalo. Nervózne sa usmial a obslúžil ďalší stôl.
Odpila som si z kávy, no stiahnutie žalúdka nepovoľovalo. Premýšľala som, čo spraviť. Prsty mi samovoľne začali klopkať o stôl, potlačovala som nutkanie obhrýzať si nechty. Vytiahla som notebook.
Mala som pocit, že uplynula minimálne pol hodina, no...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

huda18.9.2013
 

I love it. Škoda, že si už nepridala niečo ďalšie.

rhwwgl19.9.2013
 

Aj ja hovorím škoda - škoda, že som taká lenivá, nesústredená atď. Pokúsim sa to v blízkom čase prekonať a pridať ďalšiu kapitolu.

V každom prípade veľmi pekne ďakujem za hodnotenia. Obe ma veľmi potešili a povzbudili. :)

Daisy13.8.2013
 

Ahoj, K. B.,
ešte včera som si prečítala prvú časť, ale až dnes hodnotím. To, že som cez noc nezabudla, o čom si vlastne písala, je dobrá vec. Pri niektorých dielach sa mi už stalo, že ani po prečítaní som nevedela, čo tým chcel autor povedať, nie to ešte prečkať noc. Vytvorila si hrdinku, s ktorou sa viem zatiaľ stotožniť, takže ak pridáš ďalšiu kapitolu, určite sem nahliadnem. Teší ma, že tu nemáš až tak veľa chýbajúcich čiarok, čo ma vie odradiť od ďalšieho čítania hlavne vtedy, ak je pre mňa navyše aj príbeh neatraktívny, ale ten tvoj je zatiaľ v pohode. Len akurát v prvom odseku sa ti strašne často opakovalo \"som\". Neviem, či sa s tým dá niečo robiť.
Druhú časť komentáru som sa rozhodla skopírovať z iného. Ak sa ťa nebude týkať, ospravedlňujem sa a v tom prípade nasledujúcu časť považuj za bezpredmetnú.
Keďže v poslednom čase na tomto portáli pribúdajú diela, ktoré takmer nikto nečíta a nekomentuje, poradila by som ti, aby si si na stránke našla zopár diel, ktoré ťa niečim zaujmú a ktoré okomentuješ. (Nechcem, aby si si myslela, že teraz robím reklamu svojmu dielu, ale mrzí ma, keď vidím, ako autori len pridávajú kapitoly a dúfajú v spätnú väzbu čitateľov, ktorá neprichádza, pretože každý len pridáva a nikto nečíta. Pritom všetci sme tu autormi a chceme sa zlepšovať.)
S pozdravom Daisy

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

K. B.

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: