IKARIKAR http://www.ikar.sk

KOMPLET Drsná neha + Sólo pre 9 hlasov
 

12,84 € (internetová cena)

9,66 € (pre registrovaných)
Prihlásiť / Registrovať a kúpiť za túto cenu


 

 

 

DRSNÁ NEHA (Silvia Koscelanská)

     Žije si ako v rozprávke. Veď je manželkou úspešného podnikateľa, vraví si jej matka a zaslepene odmieta vidieť realitu za dvierkami pomyslenej zlatej klietky. Až do chvíle, keď ju v jeden deň pri návrate domov čaká polícia so smutnou správou – jej manžel je mŕtvy. Táto zvesť jej úplne zmení život...

     Na knižné pulty sa dostal atraktívny príbeh, ktorý má zaujímavú a prekvapujúcu zápletku – Drsná neha. Autorka Silvia Koscelanská ho napísala ako akúsi očistu. „Román vznikol v čase, keď som zo seba potrebovala vydať všetky emócie, sklamania, ale aj radosti, lebo tak ako sa niekto upokojí pri športe, ja sa viem duševne utíšiť pri písaní,“ tvrdí autorka. Jej príbeh o Nine, do ktorej života kruto zasiahne osud, zaujal tisíce čitateľov na literárnom portáli www.mamtalent.sk, ale aj porotcov či vydavateľstvo.

     „Rada pozorujem ľudí, počúvam ich rozhovory (ja viem, nie je to slušné) a potom, keď som sama, dotváram si vypočuté príbehy,“ usmieva sa S.Koscelanská pri pomyslení na písanie Drsnej nehy. Knihy, ktorou sú mnohí čitatelia príjemne uchvátení. Pútavý dej, strhujúci príbeh a vývoj situácií... číta sa ako o život.

 

SÓLO PRE 9 HLASOV  (zbierka poézie)

     V Edícii Mám talent vyšla aj ďalšia kniha – Sólo pre 9 hlasov. Zbierka poézie deviatich autorov, deviatich jedinečných hlasov. „Zbystrite na chvíľu pozornosť,“ vyzýva textár a básnik Kamil Peteraj, ktorý napísal predhovor k tejto zbierke. „Možno v ich veršoch objavíte svojho budúceho obľúbeného autora. Ako jeden z prvých čitateľov tohto výberu môžem len dodať: Vrelo odporúčam!“

     V zbierke debutuje deväť autorov, ktorí podľa jedného z najpopulárnejších textárov vzbudzujú nádej, že to nebudú iba chvíľkoví návštevníci v krajine poézie. Nepíšu snobskú a intelektuálne sa tváriacu poéziu, aká je v kurze. Básňam v zbierke Sólo pre 9 hlasov nechýba bohatá obraznosť, ktorá je šťavou poézie a ktorá vytvára jej krásu, pôsobivosť a jedinečnosť. „Cez verše sprostredkúvajú zázrak nevšedného pohľadu na svet. Zájsť tam, kam nemôže ani veda, ani filozofia,“ dodáva Peteraj.
 


Návštevník

 

Autor

 
Spýtajte sa
 

Literárny stĺpček

 

Užitočné linky

 
 

Autori

 
 

Hodnotenie vydavateľstva

 

 

Projekt

mediálne
podporujú: