IKARIKAR http://www.ikar.sk

Konkurz (Carly Clay)3.7.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 211, Komentáre 0

 

Zobudila som sa do upršaného rána. Pozrela som sa na budík. Zaspala som...Vráťme sa však na začiatok. Volám sa Ema a som muzikálová tanečníčka a herečka. Pravda je však taká, že sa živím ako recepčná v hoteli v Prahe. Myslela som si, že Praha bude mať viac možností, ako Bratislava, kde som vyrastala. No mýlila som sa. Vyštudovala som JAMU. Mám množstvo kontaktov. Zahrala som si v seriály, ale nestačí to.
Prečo som akurát dnes musela zaspať? Nadávala som si pri prezliekaní. Dnes som mala konkurz do muzikálu Flashdance. Uchádzala som sa o hlavnú rolu. Potrebovala som to. Chýbalo mi javisko, pocit víťazstva, prekonania samej seba. Dnes už to muselo vyjsť...A ja som zaspala. Rekordne rýchlo som sa osprchovala a obliekla. Zobrala som si hrianku a na bicykli som sa vybrala do divadla. Divadlo Kalich...známe české divadlo, ktoré spolupracuje často s Jánom Ďurovčíkom. Bola by som rada, keby sa mi sem podarilo dostať.
„ Bože..“ vyšlo zo mňa, keď som videla to kvantum herečiek, ktoré sa uchádzali o hlavnú úlohu. Postavila som sa do rady. Asi po hodine som sa dostala konečne dovn...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Carly Clay

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: