IKARIKAR http://www.ikar.sk

Konštantínov sen (EvaKe)6.6.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 70, Komentáre 2

 
Konštantínov sen
 Slnko na oblohe zašlo už dávno, nahradil ho žiariaci mesiac, ktorý sprevádzali hviezdy, osvetľujúce každý kúsok jeho tváre. Bolo to tak dávno, že si už nepamätal ani minútu, ba ani hodinu, kedy sa to tak mohlo stať. Noci mu pripadali oveľa dlhšie ako veselé dni, plné slnka, zábavných hier, či prechádzok. Bolo to obdobie temna, ticha a tajomných šuchotajúcich zvukov, ktoré vychádzali v poslednom čase najmä zo skrine a on sa tam bál pozrieť. Minúty plynuli ako pomalé kroky, ako ešte pomalšie presýpacie hodiny, všetko bolo tak únavné a pritom tak živé, že sa pri tom jednoducho nedalo zaspať. A to nebolo to najhoršie, netlmené chrápanie jeho brata ho rozčuľovalo najväčšmi z tých hrozných vecí, ktoré, keby sme chceli vymenovať, by už aj slnko vyšlo. No za každým hlasným chráp, za každým ešte hlasnejším šuch, ktoré vyšlo zo skrine mal pocit, že je unavenejší a unavenejší a zrazu, akoby mu na viečka sadol akýsi kovový predmet, sa zavreli. Už nevnímal nič z toho, už nič nepočul a ponoril sa do spánku.
Veľká a pr...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Melody*21.8.2013
 

Ahoj, ľudia často nechodia na tejto stránke do oddelenia Pre deti a mládež a myslím, že to je chyba!! Tvoj začiatok je úžasný, sánka mi padla keď som zistila, že je to naozaj Konštantín a Metod, krásne si to gradovala, ak to dopíšeš, bude to super! A prosím, pokračuj, keď už nikto iný tak ja by som chcela vedieť ako budeš ďalej vytvárať príbeh :)
Píš, píš, píš a neboj sa napísať všetko!

EvaKe23.8.2013
 

Ahoj Melody*!
po dlhšej dome som sem prišla nakuknúť a skutočne veľmi milo ma potešil tvoj komentár :)
Som veľmi, veľmi rada že sa Ti môj príbeh páčil a i to, že si mi napísala. Vôbec mi nenapadlo, že niekto bude mať záujem čosi takéto si prečítať. Avšak pokiaľ by si si rada prečítala pokračovanie, určite si nájdem čas a napíšem :)
Ešte raz veľmi pekne ďakujem, ani nevieš, aké je to povzbudzujúce! :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

EvaKe

O mne

Písanie je jednoznačne tým najlepším spôsobom, ako prezentovať seba, či svoju osobu. Pocity, myšlienky, to všetko sa dá zakomponovať do slov, do viet, do príbehu.

Milujem čítať, no ešte viac písať.
Milujem Roberta Fulghuma, ktorý píše neobyčajne o obyčajných veciach.

Mám trinásť rokov - nie veľa, nie málo, ale tak akurát. Dúfam, že vás to neodradí a že si niečo prečítate, možno skritizujete :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: