IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kov a ortuť (Alexander Valach)30.11.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 10, Komentáre 0

 
Kov a ortuť 1-6 /24
Kov a ortuť  I - VI/ XXIV
Tak a konečne ste sa, milí čitatelia, dočkali prvých šiestich kapitol kriminálnej trilógie z doby, v ktorej je planéta Zem o tisíce rokov staršia ako dnes. Ľudstvo je už minulosťou, zanchalo po sebe robotov, ktorí započali vlastnú históriu. Cítia a myslia ako ľudia, robia chyby, učia sa. Nad mestom Atantín visí tieň a hrozba. Nik však nevie, v akej podobe a kedy sa objaví.
V prípade záujmu o ďalšie kapitoly mi napíšte na alexander.valach@gmail.com ☻
 
1. Bojte sa ľadu
Mesto Atlantín, mesto legiend. Na vlnách nekonečného oceána sa plavilo azda najvyspelejšie mesto v celej galaxii. Jeho obyvatelia mali srdcia z elektromagnetu a letoru z ocele. Ich nezlomné jadrá a svieža myseľ ich neustále nútili pracovať na mnohých vylepšeniach, zdokonaľovať každodenný život a vytvárať niečo nové, zaujímavé a pre ich súkmeňovcov užitočné.
Tento skvost najmodernejšej technológie je dielom rasy robotov, ktorí si hovorili Hrdinovia. Nenazvali sa tak sami. Toto meno dostali preto, pretože sa stali ochrancami dobra a spravodlivosti v celej hvi...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Alexander Valach

O mne

Mám talent? Vraví sa, že učený nik z neba nespadol. Len sa venujem veciam, ktoré majú zmysel. Hľadám podporu práve u Vás čitatelia. Veľmi rád píšem, ale času je vždy menej ako práce a ak nespojím príjemné s užitočným a môj príbeh Vás neosloví, v písaní nebudem môcť pokračovať.
Som žiakom Gymnázia na Javorovej ulici v Spišskej Novej Vsi, kde sa človek neučí len teóriu, ale spoznáva aj to pekné, čo má v živote, aby v každej tme videl svetlo, ktoré ho z nej vyvedie.
Žijem v jednej skvelej rodine. Za ich trpezlivosť, akú so mnou majú sa im chcem zavďačiť písmom, pretože slová sú nástrojom lásky, ako aj skazy a hnevu. Nie nadarmo sa hovorí: Váž slová. Pretože slovo už vypovedané, je už späť nevratným.
Rukopis má zaujať hlavne mladších čitateľov. Aj keď je určený chalanom, veľmi by ma potešilo,ak jeho atmosféra oslovila aj nežnejšie pohlavie a aby vo Vás prebudil sympatie, či vlastné spomienky, pomohol by sa Vám vrátiť v čase, či posunúť dopredu. Pretože život je ozaj ako jazda na bicykli. Rovnováhu udržíme len vtedy, ak ideme stále dopredu :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: