IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kráľovná noci (Miki )8.2.2010
 

2
 počet hodnotení: 1
prečítané 129, Komentáre 1

 

Už dlho sa necítila tak dobre. Ležala a na pokožke cítila príjemný chlad. Nikdy nemala veľmi rada zimu, ale dnes bolo príliš horúco. Vzduch bol osviežujúci a šteklil ju v nose. Zacítila jemnú vôňu niečoho, čo nepoznala. Prenikala jej nosom i pokožkou, bola to zvláštna vôňa. Začalo sa jej v mysli vybavovať, čo dnes robila.
V duchu sa usmiala, keď si spomenula na mladíka z jedálne. Sedel oproti nej a nebadane ju sledoval. Všimla si to, keď sa rozhliadala po ľuďoch v jedálni. Bola rada, keď sa na ňu niekto pozeral, ale bola vždy príliš hanblivá, aby záujem opätovala. Keď sa ich pohľady spojili, okamžite sklopila hlavu. Lovila v polievke kúsok mrkvy a na tele opäť pocítila mladíkov pohľad.
„Dnes je výnimočný deň.“ povedala si v duchu a zdvihla hlavu. Pozerala sa priamo naňho. Chcela začať flirtovať, ale mladík v okamihu otočil hlavu a zadíval sa iným smerom. Vyzerala trochu sklamaná, ale cítila sa dobre. ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Vizvo26.6.2014
 

Ahoj Miki. Pointa bola prekvapivá, ale zase to spracovanie... Chýbala mi atmosféra. Ale nevzdávaj to! Dávam dve hviezdy.
Nechala sa oddať jeho dotykom- zmeň to na: Oddávala sa jeho dotykom, alebo Vychutnávala si jeho dotyky.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: