IKARIKAR http://www.ikar.sk

Krásne víly (pokrač. 2) (Idara)15.2.2010
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 144, Komentáre 3

 

(pokrač.)...Vlasy mala dlhé až po driek, krásne zlatožlté, ktoré žiarili takým svetlom, až mi to osvetlilo celú izbu. Jej tvár bola nádherná. Okrúhla s krásne čistou bielou pleťou, veľkými jasnými modrými očami a krásne krojenými ružovými perami. Mala na sebe dlhé fialové šaty, posypané drobnými kryštálikmi. „Ahoj Diana,“ riekla mi. „Moje meno je Dorin, a prišla som ti pomôcť“. Zmeravela som a nevedela, čo mám povedať, štípala som sa do seba, či sa mi to len nesníva, ale nebol to sen. Dorin bola skutočná. „Poď bližšie ku mne, riekla mi, poď nech ťa objímem!“. Vôbec som sa jej nebála. Vyžarovala niečo nadpozemské, niečo také ukľudňujúce, ktoré cíti možno človek len párkrát za život. Podišla som ku nej a ona ma nežne objala. Zrazu som pocítila taký uvoľňujúci pocit, a už som nechcela plakať, ale sa len usmievať. Bola som ako vymenená. Cítila som sa znova plná sily a odvahy. Po niekoľkých minútach objímania sa Dorin jemne dotkla mojej brady a nadvihla mi tak hlavu, aby som pozerala do jej jasne žiariacich očí. „Diana, prišla som ti pomôcť, aby...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alica Náhlikoválecawg18.5.2011
 

Milá Idara, zaujali ma tvoje krásne víly.Dnešný svet by naozaj potreboval priam inváziu dobrých rozprávkových bytostí, ktoré by učili nás ľudí, ako žiť, aby dobro a láska raz a navždy zvíťazili.

Daniela Peleščáková16.2.2010
 

Škoda, že svet víl, škriatkov a iných prírodných bytostí, my obyčajní ľudia nemôžeme vidieť. Túžba po tajomnom svete však v nás žije a mnohí by sme sa doň radi ponorili. Ak sa to nedá fyzicky, aspoň prostredníctvom príbehov. Dúfam, že bude pokračovanie. Teším sa.

Idara 17.2.2010
 

Ďakujem za milú reakciu:). Je to tak. Tieto bytosti žili a aj žijú v našich mysliach od nepamäti. Lákajú nás svojím rozprávkovým svetom a nadľudskými vlastnoťami. Pokračovanie bude, posnažím sa:).

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: